U113 seizoen 2019 beker halve finale en ronde 23 gespeeld op 19-03-2019
Cumulatieve score van partijen binnen groep 3
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
H. Groothuis7242301743171251.5727073-2
M. Creyghton702842-2034231345.56568634
R. Graumans844341242241854.0646366-2
R. Westendorp412417172281126.0635871-10
A. Martens34171701218421.062685610
W. van Kooten582731-729131635.561695511
D. Compagner2814140145916.5595761-3
F. Bayings713635121401041.05860563
G. Deijkers401624-202141523.058695016
J. Kleyn43232071519924.55761537
G. Portengen5128231019161627.0534365-21
J. de Gardeijn1306565047394466.5514557-11
N. Zaal804040026272739.54950491
F. Vermetten351718-312101317.0494156-15
D. Gietelink271215-111141213.0484650-4
G. Goverde421923-1014111719.5464250-9
T. Tienhoven2613130961112.0463558-25
R. de Ruyter1135459-430364748.04244422
K. Koeman64333132373426.5413548-16
J. van Uijthoven794336920233631.54043369
M. Ackermans34181661141913.038443117
S. Vreugdenhil984751-452916.0657-13


Deze tabel geeft een idee van de kracht van de speler in partijen tegen min of meer gelijkwaardige tegenstanders. Hiervoor worden alle onderlinge partijen van actieve spelers binnen dezelfde groep gebruikt.

pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)