U420 Jeugdcompetitie 2019 ronde 29 gespeeld op 14-05-2019

Jeugdcompetitie 2019 ronde 29 gespeeld op 14-05-2019

Thijmen -Nassim =1-0
Wout -Riley =1-0
Kars -Nacho =0-1
Lev -Noud1 =1-0
Aanya -Lucas =0-1
Enzo -Steven =1-0
Thijs -Morris =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 28 gespeeld op 07-05-2019

Noud1 -Thijmen =0-1
Nacho -Wout =1-0
Sem -Lucas =0-1
Tanis -Steven =1-0
Bibi -Aanya =1-0
Riley -Tijn =0-1
Lode -Mijntje =0-1
Thijs -Lev =1-0
Kars -Nassim =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 27 gespeeld op 16-04-2019

Morris Geen tegenstander
Lev -Mijntje =1-0
Tanis -Kars =1-0
Noud2 -Riley =0-1
Thijmen -Bibi =0-1
Lucas -Nacho =1-0
Thijs -Noud1 =0-1
Steven -Nassim =0-1
Gabriël -Enzo =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 26 gespeeld op 09-04-2019

Lode Geen tegenstander
Nassim -Aanya =0-1
Gabriël -Thijmen =1-0
Noud1 -Tanis =0-1
Enzo -Wout =1-0
Lev -Nacho =0-1
Lucas -Steven =1-0
Riley -Thijs =1-0
Kars -Bibi =0-1
Morris -Mijntje =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 25 gespeeld op 02-04-2019

Steven Geen tegenstander
Thijs -Tanis =0-1
Tijn -Nacho =0-1
Mijntje -Kars =½-½
Morris -Raï =1-0
Aanya -Riley =1-0
Nassim -Lucas =0-1
Bibi -Noud1 =1-0
Thijmen -Lev =1-0
Enzo -Sem =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 24 gespeeld op 26-03-2019

Noud2 Geen tegenstander
Steven -Nassim =½-½
Lucas -Enzo =1-0
Kars -Morris =1-0
Tanis -Mijntje =1-0
Wout -Lode =1-0
Noud1 -Riley =1-0
Lev -Aanya =0-1
Sem -Thijs =0-1
Nacho -Thijmen =1-0
Bibi -Tijn =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 23 gespeeld op 19-03-2019

Aanya Geen tegenstander
Noud2 -Kars =0-1
Tanis -Enzo =0-1
Sem -Morris =1-0
Lev -Steven =0-1
Tijn -Lode =1-0
Thijmen -Lucas =0-1
Wout -Nassim =0-1
Noud1 -Riley =1-0
Bibi -Nacho =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 22 gespeeld op 12-03-2019

Nassim -Thijmen =0-1
Aanya -Enzo =0-1
Noud1 -Noud2 =1-0
Tanis -Mijntje =1-0
Lucas -Bibi =0-1
Nacho -Steven =1-0
Raï -Kars =0-1
Lode -Wout =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 21 gespeeld op 26-02-2019

Riley -Nacho =0-1
Lode -Noud1 =½-½
Tijn -Tanis =0-1
Sem -Aanya =0-1
Kars -Tim =½-½
Morris -Wout =1-0
Enzo -Nassim =1-0
Mijntje -Bibi =0-1
Lucas -Lev =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 20 gespeeld op 19-02-2019

Wout Geen tegenstander
Nassim -Steven =0-1
Kars -Tijn =0-1
Tim -Aanya =0-1
Mijntje -Lucas =0-1
Lev -Enzo =0-1
Morris -Noud1 =0-1
Nacho -Levi =1-0
Riley -Raï =½-½
Bibi -Sem =1-0
Tanis -Thijmen =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 19 gespeeld op 12-02-2019

Riley Geen tegenstander
Thijmen -Enzo =0-1
Aanya -Morris =1-0
Nassim -Nacho =0-1
Lev -Lode =1-0
Wout -Mijntje =1-0
Steven -Bibi =0-1
Lucas -Tanis =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 18 gespeeld op 05-02-2019

Aanya -Thijmen =0-1
Wout -Tijn =0-1
Nacho -Enzo =1-0
Levi -Lev =1-0
Nassim -Bibi =0-1
Lode -Riley =1-0
Mijntje -Sem =1-0
Steven -Lucas =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 17 gespeeld op 29-01-2019

Tijn -Nassim =0-1
Lev -Bibi =0-1
Morris -Riley =1-0
Lucas -Sem =1-0
Enzo -Mijntje =1-0
Steven -Lode =½-½
Wout -Aanya =½-½
Thijmen -Levi =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 16 gespeeld op 22-01-2019

Nassim Geen tegenstander
Morris -Lode =0-1
Steven -Lev =½-½
Aanya -Mijntje =0-1
Enzo -Tanis =0-1
Lucas -Max =1-0
Bibi -Thijmen =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 15 gespeeld op 15-01-2019

Thijmen -Riley =1-0
Lev -Tijn =1-0
Nacho -Lucas =0-1
Aanya -Lode =1-0
Sem -Steven =1-0
Enzo -Bibi =0-1
Levi -Tanis =1-0
Mijntje -Nassim =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 14 gespeeld op 08-01-2019

Lucas -Enzo =1-0
Lode -Sem =0-1
Riley -Wout =½-½
Steven -Thijmen =1-0
Tanis -Nassim =1-0
Levi -Bibi =0-1
Mijntje -Lev =0-1
Nacho -Tijn =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 13 gespeeld op 18-12-2018

Wout -Morris =½-½
Bibi -Nacho =1-0
Nassim -Sem =½-½
Steven -Enzo =0-1
Tijn -Mijntje =1-0
Lucas -Levi =1-0
Thijmen -Max =0-1
Lev -Tanis =0-1
Riley -Lode =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 12 gespeeld op 11-12-2018

Bibi -Steven =1-0
Riley -Aanya =0-1
Mijntje -Morris =1-0
Tijn -Lucas =0-1
Sem -Levi =0-1
Enzo -Lev =½-½
Wout -Thijmen =0-1
Lode -Nassim =0-1
Nacho -Tanis =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 11 gespeeld op 04-12-2018

Sem -Lode =1-0
Mijntje -Riley =1-0
Levi -Enzo =1-0
Morris -Lev =0-1
Lucas -Max =1-0
Tijn -Wout =1-0
Steven -Nassim =1-0
Tanis -Bibi =0-1
Thijmen -Nacho =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 10 gespeeld op 27-11-2018

Tanis Geen tegenstander
Bibi -Lucas =1-0
Wout -Sem =0-1
Max -Levi =0-1
Lode -Steven =0-1
Nassim -Mijntje =1-0
Aanya -Tijn =0-1
Lev -Thijmen =0-1
Enzo -Nacho =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 9 gespeeld op 20-11-2018

Lev -Wout =1-0
Sem -Bibi =0-1
Tanis -Lucas =0-1
Tom -Levi =0-1
Steven -Aanya =1-0
Nassim -Tijn =½-½
Thijmen -Morris =1-0
Mijntje -Enzo =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 8 gespeeld op 13-11-2018

Steven Geen tegenstander
Levi -Sem =1-0
Nacho -Nassim =1-0
Bibi -Tom =1-0
Lucas -Mijntje =1-0
Enzo -Thijmen =1-0
Morris -Tanis =0-1
Tijn -Lev =1-0

Jeugdcompetitie 2019 ronde 7 gespeeld op 06-11-2018

Lev Geen tegenstander
Tom -Steven =1-0
Nassim -Morris =½-½
Lucas -Nacho =1-0
Tanis -Levi =0-1
Thijmen -Max =0-1
Bibi -Enzo =1-0
Mijntje -Lode =½-½

Jeugdcompetitie 2019 ronde 6 gespeeld op 30-10-2018

Levi -Nacho =0-1
Tom -Mijntje =1-0
Thijmen -Steven =1-0
Lode -Lev =½-½
Tanis -Max =0-1
Morris -Enzo =0-1
Wout -Bibi =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 5 gespeeld op 23-10-2018

Nacho -Bibi =1-0
Lode -Morris =0-1
Steven -Tanis =0-1
Lev -Nassim =0-1
Sem -Tijn =1-0
Tom -Thijmen =½-½
Mijntje -Wout =0-1
Enzo -Lucas =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 4 gespeeld op 09-10-2018

Enzo Geen tegenstander
Liecke -Tanis =0-1
Bibi -Levi =1-0
Nacho -Mijntje =1-0
Max -Lucas =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 3 gespeeld op 02-10-2018

Mijntje Geen tegenstander
Tanis -Enzo =1-0
Levi -Max =1-0
Lucas -Bibi =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 2 gespeeld op 25-09-2018

Lucas Geen tegenstander
Tanis -Nacho =0-1
Max -Bibi =0-1
Mijntje -Liecke =½-½
Enzo -Levi =0-1

Jeugdcompetitie 2019 ronde 1 gespeeld op 18-09-2018

Bibi -Tanis =1-0
Max -Nacho =1-0
Liecke -Enzo =0-1
Levi -Lucas =1-0