U520 seizoen 2020 ronde 1 gespeeld op 10-09-2019
Stand team 1
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
1R. van Berkel30000000330010000031937
2S. Dijksman30000000330010000031903
3C. Hemmers30000000330010000031903
4J. Willeboordse31010103330000000001858
5A. Slagboom30000000330010000031844
6W. van der Linden31010103330000000001835
7F. de Jong30000000330010000031811
8K. Ooms11010011500000000001892


Stand team 2
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
1G. Vogelaar51101005120000000001750
2F. Creuels51011005120000000001618
3J. van Roestel30000000330010000031741
4J. Rutten31100103330000000001735
5K. Kapitany31100103330000000001611
6E. Lessmann11010011500000000001828
7P. Severeijnen11100011500000000001796
8M. van Merwijk11010011500000000001737


Stand team 3
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
1C. von Meijenfeldt51011005120000000001599
2C. de Leeuw51011005120000000001554
3J. Dogterom51011005120000000001495
4N. Zaal51101005120000000001391
5A. Crane30000000330010000031594
6M. Ermes11100011500000000001683
7M. Stafleu11010011500000000001625
8S. den Hengst11100011500000000001591
9W. Boogert11010011500000000001559
10R. Graumans11010011500000000001535


Stand team 4
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
1H. Daniƫls51011005120000000001675
2W. van Kooten51101005120000000001486
3A. Martens51011005120000000001384
4G. Deijkers51011005120000000001325
5J. Godderij31100103330000000001735
6B. Ligtenberg31010103330000000001694
7S. de Smet30000000330010000031604
8Z. Hendriks30000000330010000031526
9F. van Duuren11010011500000000001469
10R. de Ruyter11100011500000000001303
11H. Groothuis00000000001000000001418


Avondteam 1
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
1C. Hemmers30000000330010000031903
2J. Willeboordse31010103330000000001858
3W. van der Linden31010103330000000001835
4J. Godderij31100103330000000001735


Avondteam 2
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
1J. Dogterom51011005120000000001495
2B. Ligtenberg31010103330000000001694
3M. van Merwijk11010011500000000001737
4M. Ermes11100011500000000001683
5M. Stafleu11010011500000000001625


Avondteam 3
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
1K. van Dongen50000000550000010051664
2C. von Meijenfeldt51011005120000000001599
3N. Zaal51101005120000000001391
4H. Korsse11100011500000000001661
5W. Boogert11010011500000000001559


Avondteam 4
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
nr ptpawzgewrvnpwpsbnatajoexebgtbd+epknsb
1P. Boeren51101005120000000001645
2G. Portengen51101005120000000001284
3K. Kapitany31100103330000000001611
4Z. Hendriks30000000330010000031526
5R. de Ruyter11100011500000000001303


ptPunten voor de competitierangorde ( de som van np en ep )
paHet aantal partijen
wWit
zZwart
gewGewonnen partijen
rRemise partijen
vVerloren partijen
npPunten behaald in normale partijen ( 5 3 1 telling )
wpBuchholz of weerstandspunten
sbSonneborn-Berger punten ( met 2 vermenigvuldigd )
naNiet afgemeld
taTijdig afgemeld
joJoker
exExterne partij
ebExterne Beker partij
gtGeen tegenstander
bdBardienst
+Plus punten gegeven door de competitieleider
epDe som van bovenstaande extra - compensatie - punten
knsbDe laatste KNSB rating


Voor verdere uitleg zie ons Competitiereglement.