Ratingvolgorde per leeftijdsgroep
Leeftijd 10-19
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1G. Deijkers1325104140118
2B. Nooren1350013069
3T. Tienhoven12733312696
4R. Binnenmarsch13500125113


Leeftijd 20-29
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Goossen17357717353
2D. Compagner13634013837
3S. Nieuwenhuis135005438


Leeftijd 30-39
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1S. Dijksman190310019023
2H. Huijbregts188910018708
3B. Ligtenberg1694100163615
4S. de Smet16049616093
5A. Martens1384100139014


Leeftijd 40-49
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1M. Smits214110020857
2F. Verkooijen2048100205121
3C. Hemmers190310019114
4A. Slagboom184410018593
5M. van Merwijk1737100178714
6R. de Vries1350010368
7J. Nijenhuis1350096514


Leeftijd 50-59
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1L. Rietveld1897100195418
2W. van der Linden1835100189216
3J. Willeboordse1858100182616
4F. de Jong181118618110
5J. Rutten1735100174113
6C. Scherbeijn170710017041
7M. Ermes1683100163314
8M. Stafleu1625100161414
9G. Dielissen1531100151920
10R. Graumans1535100150213
11W. van Kooten148610014664
12R. Westendorp144010014383


Leeftijd 60-69
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. van Berkel193710019370
2K. Ooms1892100187021
3F. Lucas1782100180215
4E. Lessmann1828100179014
5J. van Roestel1741100178916
6P. Severeijnen1796100178316
7J. Godderij1735100176715
8G. Vogelaar175010017628
9H. Daniƫls1675100169715
10C. von Meijenfeldt1599100165810
11P. Boeren164556164818
12F. Creuels1618100163611
13K. van Dongen1664100162915
14B. Jansma1642100162112
15F. Pardoel1665100158317
16H. Korsse1661100157016
17W. Boogert1559100156414
18A. Crane1594100155515
19F. van Duuren1469100151619
20C. de Leeuw1554100151318
21J. Dogterom1495100149217
22N. Zaal1391100141818
23G. Goverde125973129621
24R. de Ruyter130310012779
25F. Vermetten122848121816
26D. Gietelink11303911597
27M. Ackermans109936115417


Leeftijd 70-79
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1H. Verstappen184710018449
2K. Kapitany1611100162814
3Z. Hendriks1526100160013
4S. den Hengst159154158618
5E. Fakkel1571100157117
6F. Bayings1514100148117
7M. Creyghton1463100146914
8H. Groothuis141810014539
9G. Portengen1284100134816
10H. Volder14000130311
11J. de Gardeijn1300100126617
12J. van Uijthoven1089100109211


Leeftijd 80-89
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1J. Kleyn1324100131612
2K. Koeman108282101912
3S. Vreugdenhil80610078510


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is