Ratingvolgorde per leeftijdsgroep
Leeftijd 10-19
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1G. Deijkers132578137426
2T. Tienhoven113615123323
3M. Smidt11002399810


Leeftijd 20-29
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Goossen167258169313
2D. Compagner141626137220


Leeftijd 30-39
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1S. Dijksman1866184191124
2H. Huijbregts1850439188315
3B. Ligtenberg1627477166228
4S. de Smet15876115914
5A. Martens132241140323
6E. Mies11332811330


Leeftijd 40-49
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1M. Smits2151100217419
2F. Verkooijen20704205311
3C. Hemmers1946344192515
4A. Slagboom186627918637
5M. van Merwijk1773221175811
6J. Rutten1750463172222
7M. Willemars16841416840
8R. Westendorp145138514402


Leeftijd 50-59
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1L. Rietveld18780190526
2W. van der Linden1971780189326
3J. Willeboordse1866271186126
4F. de Jong1892169182617
5C. Scherbeijn171247617081
6M. Ermes1650373167525
7M. Stafleu169074166321
8G. Dielissen1553383154030
9R. Graumans1476585150616
10W. van Kooten147916014743
11G. Goverde125858125524


Leeftijd 60-69
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Oomen2001398204628
2R. van Berkel1923995195328
3K. Ooms1895532190630
4E. Lessmann1853750184922
5P. Severeijnen1789528179611
6J. Godderij170070173421
7G. Vogelaar1764657172915
8J. van Roestel1702773171422
9K. van Dongen1705869168925
10F. Pardoel1634198168229
11H. Daniƫls1701367167423
12H. Korsse1543338164523
13C. von Meijenfeldt1625300164010
14B. Jansma1668301163825
15F. Creuels1678398162525
16A. Crane1641582161327
17W. Boogert1599380159310
18E. Fakkel1588336157117
19P. Boeren132728156929
20C. de Leeuw1556821152331
21J. Dogterom1532611147127
22F. van Duuren1559342145630
23N. Zaal1410207142723
24R. de Ruyter1267466129521
25G. Portengen134586129025
26F. Vermetten125435122829
27D. Gietelink112821114425
28M. Ackermans98729106422


Leeftijd 70-79
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1H. Verstappen183274187321
2J. Sulman163015716294
3K. Kapitany1566785159627
4S. den Hengst154225155623
5Z. Hendriks1550226152812
6F. Bayings1463747151628
7M. Creyghton1481831145821
8H. Groothuis1405196138916
9J. de Gardeijn1321411128328
10J. van Uijthoven1111285109414


Leeftijd 80-89
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1J. Kleyn1374111132812
2K. Koeman110983108329
3S. Vreugdenhil84220478927


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is