Ratingvolgorde per leeftijdsgroep
Leeftijd 10-19
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1G. Deijkers132510413261
2T. Tienhoven12733312641


Leeftijd 20-29
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Goossen17357717350
2D. Compagner13634013691


Leeftijd 30-39
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1S. Dijksman190310019030
2H. Huijbregts188910018961
3B. Ligtenberg169410016911
4S. de Smet16049616040
5A. Martens138410013891


Leeftijd 40-49
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1M. Smits214110021441
2F. Verkooijen204810020531
3C. Hemmers190310019030
4A. Slagboom184410018440
5M. van Merwijk173710017301


Leeftijd 50-59
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1L. Rietveld189710018931
2J. Willeboordse185810018541
3W. van der Linden183510018311
4F. de Jong181118618110
5J. Rutten173510017391
6C. Scherbeijn170710017070
7M. Ermes168310016681
8M. Stafleu162510016201
9G. Dielissen153110015351
10R. Graumans153510015261
11W. van Kooten148610014921
12R. Westendorp144010014400


Leeftijd 60-69
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Oomen205010020500
2R. van Berkel193710019370
3K. Ooms189210018751
4E. Lessmann182810018241
5P. Severeijnen179610017911
6F. Lucas178210017861
7G. Vogelaar175010017671
8J. van Roestel174110017410
9J. Godderij173510017391
10H. Daniƫls167510016851
11F. Pardoel166510016741
12K. van Dongen166410016640
13P. Boeren16455616541
14H. Korsse166110016471
15B. Jansma164210016381
16F. Creuels161810016321
17C. von Meijenfeldt159910016141
18A. Crane159410015940
19C. de Leeuw155410015581
20W. Boogert155910015501
21J. Dogterom149510015011
22F. van Duuren146910014501
23N. Zaal139110013981
24R. de Ruyter130310012971
25G. Goverde12597312551
26F. Vermetten12284812191
27D. Gietelink11303911231
28M. Ackermans10993610931


Leeftijd 70-79
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1H. Verstappen184710018521
2K. Kapitany161110016141
3S. den Hengst15915415811
4E. Fakkel157110015710
5Z. Hendriks152610015260
6F. Bayings151410015201
7M. Creyghton146310014691
8H. Groothuis141810014180
9G. Portengen128410013031
10J. de Gardeijn130010012941
11J. van Uijthoven108910010890


Leeftijd 80-89
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1J. Kleyn132410013181
2K. Koeman10828210820
3S. Vreugdenhil8061008051


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is