Ratingvolgorde per leeftijdsgroep
Leeftijd 10-19
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1G. Deijkers132578137725
2T. Tienhoven113615123323


Leeftijd 20-29
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Goossen167258169313
2D. Compagner141626137220


Leeftijd 30-39
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1S. Dijksman1866184191124
2H. Huijbregts1850439188315
3B. Ligtenberg1627477165127
4S. de Smet15876115914
5A. Martens132241140122


Leeftijd 40-49
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1M. Smits2151100217419
2F. Verkooijen20704203810
3C. Hemmers1946344192515
4A. Slagboom186627918637
5M. van Merwijk1773221175811
6J. Rutten1750463171921
7M. Willemars16841416840
8R. Westendorp145138514402


Leeftijd 50-59
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1W. van der Linden1971780191325
2L. Rietveld18780189425
3J. Willeboordse1866271186825
4F. de Jong1892169182617
5C. Scherbeijn171247617081
6M. Stafleu169074167720
7M. Ermes1650373166224
8G. Dielissen1553383153229
9R. Graumans1476585150616
10W. van Kooten147916014743
11G. Goverde125858124523


Leeftijd 60-69
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Oomen2001398205727
2R. van Berkel1923995195627
3K. Ooms1895532190429
4E. Lessmann1853750184521
5P. Severeijnen1789528179611
6G. Vogelaar1764657172915
7J. Godderij170070172820
8J. van Roestel1702773172121
9K. van Dongen1705869169524
10H. Daniƫls1701367167423
11F. Pardoel1634198166128
12F. Creuels1678398163924
13C. von Meijenfeldt162530016399
14B. Jansma1668301163825
15H. Korsse1543338163422
16W. Boogert159938016039
17A. Crane1641582159926
18P. Boeren132728157328
19E. Fakkel1588336156716
20C. de Leeuw1556821153030
21J. Dogterom1532611147426
22F. van Duuren1559342146229
23N. Zaal1410207143622
24R. de Ruyter1267466129920
25G. Portengen134586128424
26F. Vermetten125435123528
27D. Gietelink112821113624
28M. Ackermans98729106422


Leeftijd 70-79
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1H. Verstappen183274187321
2K. Kapitany1566785160726
3S. den Hengst154225155623
4Z. Hendriks1550226152812
5F. Bayings1463747150927
6M. Creyghton1481831146420
7H. Groothuis1405196138215
8J. de Gardeijn1321411127727
9J. van Uijthoven1111285109414


Leeftijd 80-89
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1J. Kleyn1374111133411
2K. Koeman110983108428
3S. Vreugdenhil84220478927


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is