Ratingvolgorde per leeftijdsgroep
Leeftijd 10-19
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1G. Deijkers132578134818
2T. Tienhoven113615122720


Leeftijd 20-29
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Goossen167258170411
2D. Compagner141626139617


Leeftijd 30-39
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1S. Dijksman1866184192021
2H. Huijbregts1850439188812
3B. Ligtenberg1627477162719
4S. de Smet15876115914
5A. Martens132241136717


Leeftijd 40-49
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1M. Smits2151100217515
2C. Hemmers1946344192515
3A. Slagboom186627918637
4M. van Merwijk177322117579
5J. Rutten1750463174516
6M. Willemars16841416840
7R. Westendorp145138514402


Leeftijd 50-59
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1W. van der Linden1971780192120
2L. Rietveld18780190519
3J. Willeboordse1866271183919
4F. de Jong1892169182617
5C. Scherbeijn171247617081
6M. Stafleu169074165715
7M. Ermes1650373165416
8G. Dielissen1553383153822
9R. Graumans1476585150616
10W. van Kooten147916014743
11G. Goverde125858127716


Leeftijd 60-69
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Oomen2001398204019
2R. van Berkel1923995197920
3K. Ooms1895532189421
4E. Lessmann1853750185615
5P. Severeijnen1789528179611
6G. Vogelaar1764657174412
7J. van Roestel1702773173917
8J. Godderij170070173417
9K. van Dongen1705869168116
10H. Daniƫls1701367168018
11B. Jansma1668301166220
12F. Creuels1678398165318
13C. von Meijenfeldt162530016408
14A. Crane1641582163120
15F. Pardoel1634198162121
16H. Korsse1543338161217
17W. Boogert159938016033
18E. Fakkel1588336159213
19C. de Leeuw1556821153623
20P. Boeren132728152221
21F. van Duuren1559342150621
22J. Dogterom1532611149119
23N. Zaal1410207142117
24R. de Ruyter1267466128715
25G. Portengen134586127917
26F. Vermetten125435123120
27D. Gietelink112821113118
28M. Ackermans98729106418


Leeftijd 70-79
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1H. Verstappen183274187118
2K. Kapitany1566785158419
3S. den Hengst154225153317
4Z. Hendriks1550226152812
5F. Bayings1463747149320
6M. Creyghton1481831144915
7H. Groothuis1405196140110
8J. de Gardeijn1321411127319
9J. van Uijthoven1111285109612


Leeftijd 80-89
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1J. Kleyn137411113405
2K. Koeman110983109821
3S. Vreugdenhil84220479320


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is