Ratingvolgorde per leeftijdsgroep
Leeftijd 10-19
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Bibi Nooren191610919455
2Melle Reinsma19144818844
3Mateo Ferrario14783614722
4Aron Tilborghs13332812975
5Gijs Soeteman12672912664


Leeftijd 20-29
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Bas Beijer19389119895
2Pepijn Stokkermans16516216474
3Lucas van Ham1400713932
4Tanis de Groot13088313274


Leeftijd 30-39
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Jari Rijnen19244619472
2Maarten Seerden19255519272
3Sjoerd van Gaal18623418692
4Roy van Stralen18144417783
5Guus Reisdorf16883816915
6Roel Koevoets16054416050
7Denis Okhrimenko15581915904
8Nick van den Berg15054214784
9Yannick Kalle14845514764


Leeftijd 40-49
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Matthijs van Merwijk192029819111
2Hoang Nguyen17756217985
3Jeffrey Klaassen17961917762
4Bas Ligtenberg176464317623
5Hazem Al-Khawaja17325917223
6Joris Nijenhuis139614913804
7Haridoss Muthukumar13142512765


Leeftijd 50-59
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Carlos Hemmers191247519154
2Jasper Willeboordse191645119085
3Marc Naalden19194618974
4Joost Rutten186058018503
5Marc Govers1811618473
6Tomasz Brzezinski17153317224
7Charles de Rijk17138017005
8Manoj Bhandari15348515585
9Alain Mathieu12998713142


Leeftijd 60-69
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Rens Oomen200354419865
2Philippe Blankert196216219604
3Frank de Jong192120719191
4Rob van Esch19053719064
5Willem van der Linden186395318745
6Ramon Kok18044818214
7Chiel von Meijenfeldt181334618192
8Michiel Stafleu178921618164
9Edwin Lessmann178183017814
10Marc Ermes177852217661
11Frank Creuels175154717385
12Alex Crane173476517365
13Janleendert Dogterom168077717204
14Ron Graumans162770616515
15Arjan Kuijten165136916505
16Gerjos Dielissen164457316493
17Leon van Uffelen16534916491
18Gerard Goverde162723016065
19Wim de Laat156116215732
20Frank Vermetten156019515403
21Norbert Kalker15343915173
22Andre Daenen14504114695
23Ron Brink14656814654
24Rinie Meertens13523613520


Leeftijd 70-79
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Rob van Berkel1987117319915
2Kees Ooms187772218985
3Jo Godderij189920918974
4Jan van Roestel186093818603
5Gert Vogelaar185374118562
6Leo Schuring185111318511
7Hennie Daniëls182549718271
8Peter Severeijnen180565018083
9Paul Boeren177520717834
10Kees van Dongen1763100817553
11Fred Pardoel173230217302
12Simon den Hengst170117217283
13Willem Boogert171643417241
14Kees de Leeuw1661100116575
15Hans Korsse164943316323
16Hans Volder154913415464
17Ron van Dijl15257515102
18Rob de Ruyter148661914905
19Ton Vermeulen14411014705
20Joop van Uijthoven141934014382
21André van Rijsbergen145410614312


Leeftijd 80-89
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Karoly Kapitany171693817194
2Zef Hendriks170035816895
3Jan de Gardeijn157859115534
4Pieter de Jonge12182911813


Leeftijd 90-99
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
0Niemand


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is