U700 seizoen 2019 beker halve finale en ronde 23 gespeeld op 19-03-2019
Cumulatieve stand vanaf het seizoen 1984-1985
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1016513503152440092724.07172702
W. van der Linden8004004000331252217457.05760545
J. van Roestel7913963950362156273440.05659535
K. van Dongen8854444410253371261438.55052475
M. Creyghton847413434-2310254283437.05256488
E. Lessmann7653843810316190259411.05456524
F. Bayings768376392-2248326194411.05456524
K. Kapitany804397407-1317173314403.55053485
G. Vogelaar669332337-1282203184383.55760545
C. de Leeuw8444264181244240360364.04344422
K. Ooms5532762770232187134325.559645310
P. Severeijnen540268272-1204207129307.55761537
A. Crane603297306-1192208203296.049554312
J. Dogterom630312318-1155277198293.54747462
R. Oomen418211207120916445291.07071682
R. Graumans601297304-1207163231288.54849473
J. Rutten479238241-1194169116278.55861555
H. Huijbregts4512252260150181120240.55357506
C. Hemmers359180179015714359228.56464630
C. Scherbeijn477243234218978210228.04851448
F. Creuels416208208018092144226.05458516
B. Ligtenberg497246251-1119204174221.04446434
H. Daniƫls3861941921154126106217.05660527
R. de Ruyter481239242-1135135211202.5424143-3
W. Boogert3831931901124154105201.05255505
R. Westendorp387199188315956172187.04852448
M. Ermes389192197-1123108158177.04647444
G. Dielissen405203202098154153175.0434244-2
H. Korsse3561781780121107128174.549554312
J. de Gardeijn4302162140116116198174.04043386
E. Fakkel349172177-18317690171.04953458
A. Slagboom286144142111610862170.05965549
B. Jansma321163158210513086170.05357497
C. von Meijenfeldt308156152113369106167.55458507
F. van Duuren363178185-2111108144165.0454447-4
J. Willeboordse291147144110011378156.55454531
S. Dijksman20510210301045051129.06364622
M. van Merwijk230114116-1857075120.0525054-4
Z. Hendriks2381201181896287120.05054477
F. de Jong1869294-1747735112.56061602
H. Groothuis206102104-1845369110.55456515
F. Pardoel2191091100727671110.05051492
J. van Uijthoven29715214526082155101.034392816
N. Zaal2241121120615710689.5403644-9
W. van Kooten1638281158327374.04547443
H. Verstappen944846230461853.056644913
M. Stafleu894742638262551.0575658-2
J. Kleyn1165759-231384750.043513618
J. Godderij874344-129362247.054624714
G. Portengen1035350328314443.5423451-20
G. Deijkers96494723775240.5424243-1
K. Koeman1055451334125940.0383541-8
S. de Smet653134-527191936.5565062-10
R. Goossen693336-427192336.553624417
A. Martens582929019231630.55357488
G. Goverde743737020173728.5393047-23
S. den Hengst422022-51123822.5545355-2
P. Boeren502426-41972422.54546442
F. Vermetten552926517112722.5413646-12
D. Compagner432122-21961822.0515052-2
S. Vreugdenhil224116108416919920.59910-6
M. Smits2314922165218.580896714
D. Gietelink391920-31461917.0443948-9
M. Ackermans47242321442916.034383010
T. Tienhoven351718-31181615.0433550-17
L. Rietveld19910-597312.5665675-15
M. Willemars1468-1484210.0716775-6
F. Verkooijen1046-205236.06063583


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


ratingverschil