U700 seizoen 2020 ronde 1 gespeeld op 10-09-2019
Cumulatieve stand vanaf het seizoen 1984-1985
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1024517507152740394728.57172702
W. van der Linden8064034030333253220459.55760545
J. van Roestel7963983980364157275442.55659535
K. van Dongen8944494450255375264442.54952475
M. Creyghton853416437-2313257283441.55256488
E. Lessmann7723863860319193260415.55456523
F. Bayings776380396-2250330196415.05356514
K. Kapitany813402411-1318179316407.55053485
G. Vogelaar672333339-1282206184385.05760545
C. de Leeuw8524294231247241364367.54344431
K. Ooms5622802820234193135330.559655310
P. Severeijnen540268272-1204207129307.55761537
A. Crane611302309-1193212206299.049554312
R. Oomen427215212121316945297.57071682
J. Dogterom639316323-1156281202296.54647462
R. Graumans601297304-1207163231288.54849473
J. Rutten485241244-1196171118281.55861555
H. Huijbregts4542262280152181121242.55357506
F. Creuels423212211018294147229.05457516
C. Hemmers359180179015714359228.56464630
C. Scherbeijn477243234218978210228.04851448
B. Ligtenberg506250256-1122207177225.54546434
H. Daniƫls3911971941156128107220.05661528
W. Boogert3901951950128157105206.55355515
R. de Ruyter487242245-1136138213205.0424143-3
R. Westendorp387199188315956172187.04852448
M. Ermes398196202-2127110161182.04647444
J. de Gardeijn4392202190120118201179.04143395
G. Dielissen4132082051100157156178.5434244-2
H. Korsse3621821801122111129177.549554313
E. Fakkel353174179-18517791173.54953459
B. Jansma326165161110513487172.05357497
A. Slagboom286144142111610862170.05965549
C. von Meijenfeldt310158152213470106169.05559508
F. van Duuren372183189-2114109149168.5454447-3
J. Willeboordse298149149010311481160.05455532
S. Dijksman20810510311055053130.06363621
M. van Merwijk2331161170867275122.0525054-4
Z. Hendriks2381201181896287120.05054477
F. Pardoel2271131140758072115.05152502
H. Groothuis212105107-1865670114.05457515
F. de Jong1869294-1747735112.56061602
J. van Uijthoven29915314626084155102.034402816
N. Zaal2301151150645810893.0403743-8
W. van Kooten1638281158327374.04547443
M. Stafleu955045541282655.0585759-2
H. Verstappen975146530481954.056624912
J. Kleyn1236063-232434853.543513716
J. Godderij924646031362549.053604712
G. Portengen1115655131334747.5433551-19
G. Deijkers104525204185545.04343430
K. Koeman1135855335126641.0363340-10
R. Goossen713437-428192437.553634319
S. de Smet653134-527191936.5565062-10
A. Martens643331322251734.554614713
G. Goverde824141022194131.5383344-14
P. Boeren582929022102627.04750437
S. den Hengst48242401227925.5535254-2
F. Vermetten643331319113424.5383839-1
D. Compagner46232302062023.05050500
M. Smits27151211195321.58083755
S. Vreugdenhil2311201114161020521.0999-4
D. Gietelink462224-41682220.0434344-1
M. Ackermans51262521553117.53435341
L. Rietveld2613130129516.5636265-3
T. Tienhoven381820-51291716.5433948-10
F. Verkooijen1688084410.06363630
F. Lucas42202203.0751005033


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


ratingverschil