U700 seizoen 2020 Bekerronde 1 ronde 10 gespeeld op 12-11-2019
Cumulatieve stand vanaf het seizoen 1984-1985
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1024517507152740394728.57172702
W. van der Linden8154084070338255222465.55760546
J. van Roestel8044024020369159276448.55659535
M. Creyghton860420440-2316260284446.05256488
K. van Dongen9024534490255381266445.54952475
E. Lessmann7803913890322196262420.05456524
F. Bayings784384400-2251334199418.05356515
K. Kapitany822407415-1320183319411.55052485
G. Vogelaar676335341-1284208184388.05760555
C. de Leeuw8614334281249245367371.54344431
K. Ooms5722862860241194137338.059655311
P. Severeijnen548272276-1208210130313.05761536
A. Crane615303312-1195213207301.549554411
J. Dogterom646319327-1158285203300.54747462
R. Oomen428215213021416945298.57071682
R. Graumans609301308-1210167232293.54850473
J. Rutten490243247-1197174119284.05861555
H. Huijbregts4582292290154182122245.05357507
F. Creuels428214214018495149231.55457515
C. Hemmers360181179115814359229.56464631
B. Ligtenberg511252259-1123211177228.54547434
C. Scherbeijn478243235218978211228.04851448
H. Daniƫls3982001981159130109224.05661528
W. Boogert3991992000131160108211.05356505
R. de Ruyter4922452470136141215206.5424143-3
R. Westendorp389200189315957173187.54852448
M. Ermes404200204-1130111163185.54648444
J. de Gardeijn4482252230123119206182.54142394
G. Dielissen4222122100102159161181.5434343-1
H. Korsse3711861850124113134180.549554312
E. Fakkel360179181-18618391177.54954459
B. Jansma333168165110514187175.55357497
F. van Duuren382188194-2120110152175.0464447-4
C. von Meijenfeldt314160154213671107171.55558517
A. Slagboom287144143011710862171.06065549
J. Willeboordse307154153010511884164.05354532
S. Dijksman20910510401065053131.06363621
M. van Merwijk2371181190887277124.0525153-2
Z. Hendriks2421221201936287124.05155486
H. Groothuis218108110-1905672118.05458507
F. Pardoel2351171180768475118.05052493
F. de Jong1869294-1747735112.56061602
J. van Uijthoven30615615026185160103.534392817
N. Zaal239118121-1676111197.5413744-8
W. van Kooten1678483160327576.04647443
M. Stafleu1015249344292858.5585759-2
H. Verstappen1055649733512158.55660518
J. Kleyn1306466-233465156.043513618
J. Godderij995049134392653.554614713
G. Portengen1206159234365052.0433552-19
G. Deijkers1135756144105949.0434344-1
K. Koeman1236261137127443.0353238-8
R. Goossen743638-330192539.553634517
A. Martens723735324291938.553594712
S. de Smet663135-628191937.5575063-11
G. Goverde924745224244436.0393346-16
P. Boeren673334-126103131.046534014
S. den Hengst562828015291229.5534857-8
D. Compagner54272702462427.05054467
F. Vermetten733736121124027.037413310
M. Smits3217156216524.07579706
L. Rietveld34171701712523.0686571-4
D. Gietelink522527-41982523.04446434
M. Ackermans59302921863521.03637343
S. Vreugdenhil2391231163161021321.0999-3
F. Verkooijen2613130148418.06969690
T. Tienhoven442123-51392217.5403841-4
F. Lucas137687429.069934237
R. Binnenmarsch954114144.5504063-23
B. Nooren63304024.06733100-50
H. Volder312-332012.0671005038
R. de Vries532201131.530075-125
S. Nieuwenhuis734-141061.014025-88
J. Nijenhuis853251071.013033-133


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


ratingverschil