U711 Seizoen 2026 - 2027 ronde 6 gespeeld op 19-10-2026
Cumulatieve stand groep 1
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
Rob van Berkel11795965831604467108837.57172702
Willem van der Linden9594794800403302254554.05861555
Jan van Roestel9424724700421209312525.55659536
Gert Vogelaar745368377-1314237194432.55860564
Kees Ooms728362366-1303255170430.559655310
Rens Oomen550271279-127322156383.57072683
Joost Rutten5842912930228223133339.55861555
Carlos Hemmers480238242-120820270309.06464640
Jasper Willeboordse4572302271158190109253.05557543
Matthijs van Merwijk29915214721149689162.05454540
Frank de Jong2091051040848738127.56161610
Jo Godderij2131091042789045123.05862537
Philippe Blankert1678384-1814739104.56365604
Leo Rietveld1185860-263342180.06868680
Bibi Nooren1166155559332475.56570607
Bas Beijer974948149282063.065745515
Leo Schuring1155659-341433162.55458517
Maarten Seerden59302923417842.5727272-1
Jari Rijnen48242402813734.5726975-4
Melle Reinsma653233-222251834.55358489
Marc Naalden512724625101630.059655211
Rob van Esch43222121820528.06570608
Sjoerd van Gaal371819-3209824.56669635
Kian Tabatabaei1367-87248.062755020


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


voortschrijdend puntentotaal groep 1