U712 seizoen 2019 beker halve finale en ronde 23 gespeeld op 19-03-2019
Cumulatieve stand groep 2
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
K. Kapitany804397407-1317173314403.55053485
C. de Leeuw8444264181244240360364.04344422
A. Crane603297306-1192208203296.049554312
J. Dogterom630312318-1155277198293.54747462
F. Creuels416208208018092144226.05458516
B. Ligtenberg497246251-1119204174221.04446434
W. Boogert3831931901124154105201.05255505
M. Ermes389192197-1123108158177.04647444
G. Dielissen405203202098154153175.0434244-2
H. Korsse3561781780121107128174.549554312
E. Fakkel349172177-18317690171.04953458
B. Jansma321163158210513086170.05357497
C. von Meijenfeldt308156152113369106167.55458507
F. van Duuren363178185-2111108144165.0454447-4
Z. Hendriks2381201181896287120.05054477
F. Pardoel2191091100727671110.05051492
M. Stafleu894742638262551.0575658-2
J. Godderij874344-129362247.054624714
S. de Smet653134-527191936.5565062-10
R. Goossen693336-427192336.553624417
S. den Hengst422022-51123822.5545355-2
M. Willemars1468-1484210.0716775-6


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


voortschrijdend puntentotaal groep 2