U712 seizoen 2019 ronde 31 gespeeld op 14-05-2019
Cumulatieve stand groep 2
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
K. Kapitany812401411-1318179315407.55053485
C. de Leeuw8514294221247241363367.54344431
A. Crane610302308-1192212206298.049554312
J. Dogterom638316322-1156280202296.04647462
F. Creuels422211211018294146229.05458516
B. Ligtenberg505250255-1121207177224.54446434
W. Boogert3891951940128156105206.05355515
M. Ermes397196201-1126110161181.04647444
G. Dielissen412207205099157156177.5434244-2
H. Korsse3611811800122110129177.049554313
E. Fakkel352173179-28417791172.54953458
B. Jansma326165161110513487172.05357497
C. von Meijenfeldt309157152213370106168.05458507
F. van Duuren371182189-2114108149168.0454447-3
Z. Hendriks2381201181896287120.05054477
F. Pardoel226112114-1748072114.05051502
M. Stafleu944945441282555.0595859-1
J. Godderij914546-130362548.053594712
R. Goossen713437-428192437.553634319
S. de Smet653134-527191936.5565062-10
S. den Hengst48242401227925.5535254-2
M. Willemars1468-1484210.0716775-6


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


voortschrijdend puntentotaal groep 2