kop21.jpg

Beste SV De Baronie leden, beste schaakvrienden, onze secretaris Kees Ooms en onze penningmeester Joop van Uijthoven hebben behoefte aan de juiste contactgegevens van u allen. Er is geconstateerd, dat dit zo af en toe niet klopt. Telefoonnummers die worden gewijzigd, e-mailadressen die worden veranderd, verhuizingen die plaatsvinden en niet altijd worden doorgegeven, etc. Onze oproep aan de leden is om eenmalig aan een inhaalslag mee te werken door per mail naan de secretaris SV De Baronie (Kees Ooms:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) de volgende gegevens nogmaals op te geven: Voorletters, roepnaam, achternaam, adres (inclusief postcode), telefoonnummer (bij voorkeur gsm), e mail adres, geboortedatum en of u het clubblad digitaal of in 'hard copy' wilt ontvangen. Dan weten we zeker dat het allemaal klopt en het verzoek is dan om ook zorg te dragen dat het vervolgens wanneer nodig wordt ge-update. Wij hopen op jullie medewerking en dank alvast namens het bestuur, Jo Godderij Vice Vz