kop6.jpg

Halve finale interne bekercompetitie

In verband met ziekte van onze ”barjuffrouw” konden op dinsdag 12 maart 2019 geen partijen gespeeld worden voor de halve finale van de interne bekercompetitie. Dan maar een week later de geplande partijen spelen. Echter werd er slechts een partij gespeeld aangezien Mark Smits en Gert Vogelaar verhinderd waren en zij spelen op dinsdag 2 april 2019 om een finaleplaats te bemachtigen. De tegenstander daarvan is bekend. 

Gespeeld op dinsdag 19 maart 2019
In een volgens RENS OOMEN theoretische partij tegen Carlos Hemmers kwam hij niet al te best te staan. Maar ja als je slechter staat wil dat nog niet zeggen dat het verloren is. De tegenstander kan het te licht opnemen en de waarschijnlijke winst uit handen geven. Echter Carlos, gedreven door tijdnood, voerde Rens een “krachtzet” waar zijn opponent enigszins van schrok. Het was een schaakje en was simpel op te lossen. In plaats van de toren te slaan ging Carlos met de koning naar voren. Rens was er als de kippen bij om met de dame een schaakje te geven. Tot ieders verbazing ging Carlos met zijn koning naar een verkeerd veld en creëerde zo een zelfmat. Weg finaleplaats en geen mogelijkheid om de titel te prolongeren. Rens was zo onverwacht blij met het geschenk dat het enigszins tevreden naar huis ging. Wie zijn tegenstander zal worden wordt duidelijk op dinsdag 2 april 2019.

Carlos Hemmers (1935)         - Rens Oomen (1991)             0-1

Te spelen op dinsdag 2 april 2019
Mark Smits (2103)                 - Gert Vogelaar (1734)