U217 SV de Baronie 2023 ronde 11 gespeeld op 28-11-2022
Scoringspercentage de laatste tien jaar
2013201420152016201720182019202020212022
R. van Berkel7168696876576780
P. Boeren43505350
A. Crane58485044475050
F. Creuels625563604850
M. Creyghton454548534855
H. Daniƫls7056645756486050
G. Dielissen404343434845454548
S. Dijksman52586075726060
J. Dogterom465344414546414248
K. van Dongen465746485254464448
F. van Duuren484548455044404841
M. Ermes434650404852525056
J. de Gardeijn434143433941414034
D. Gietelink523663
J. Godderij5948545259
G. Goverde33404443
R. Graumans505354504747
C. Hemmers705960646073
Z. Hendriks435543504453
S. den Hengst56504759
H. Huijbregts625855675967
B. Jansma50535558545254
F. de Jong62675562666050
K. Kapitany46525252484850
J. Kleyn434443394347
K. Koeman3037282310
W. van Kooten4637416158
H. Korsse4446405044505444
A. Kuijten4141
C. de Leeuw454637454347444540
E. Lessmann625252616460
B. Ligtenberg464148414348525050
W. van der Linden596065565470527468
F. Lucas59
A. Martens6746524747
C. von Meijenfeldt47
M. van Merwijk585048525967
J. Nijenhuis2025
R. Oomen75726876747478
K. Ooms634865575863586154
F. Pardoel504854505342
L. Rietveld6376
J. van Roestel6757575853505956
J. Rutten64586061615255
R. de Ruyter3830353929414340
P. Severeijnen54605656
A. Slagboom506265546458
M. Stafleu615462524741
J. van Uijthoven413934
F. Vermetten36364333
R. Vingerhoeds5059
G. Vogelaar605957565757
H. Volder29
J. Willeboordse565252504659545656
N. Zaal384045333946463930
2013201420152016201720182019202020212022


Van de actieve spelers staat hier het scoringspercentage vermeld gedurende de laatste 10 seizoenen, indien daarin echter meer dan 14 partijen werden gespeeld.

aantal keer dezelfde kleur in meer dan 3 partijen achtereen