U217 seizoen 2024 ronde 27 gespeeld op 15-04-2024
Scoringspercentage de laatste tien jaar
2015201620172018201920202021202220232024
Hazem Al-Khawaja5253
Quinten Bartelink53
Sarah Bastiaenssens2530
Bas Beijer8450
Rob van Berkel6968765767807360
Manoj Bhandari4253
Eugène den Boer6
Paul Boeren435053504848
Alex Crane4850444750504848
Frank Creuels55636048505250
Maurits Creyghton48534855
Hennie Daniëls566457564860505962
Gerjos Dielissen434348454545484345
Sebastiaan Dijksman607572606091
Ron van Dijl38
Janleendert Dogterom444145464142485050
Kees van Dongen4648525446444845
Marc Ermes504048525250565250
Eduard Fakkel45444848535048
Jan de Gardeijn434339414140343734
Dirk Gietelink5236632947
Jo Godderij59485452595861
Gerard Goverde334044433644
Ron Graumans50535450474750
Tanis de Groot29
Carlos Hemmers596064607370
Zef Hendriks435044535043
Simon den Hengst565047594745
Hein Huijbregts55675967
Bouke Jansma555854525458
Frank de Jong5562666050
Bart Joosen38
Karoly Kapitany52524848505247
Ko Koeman303728231025
Willem van Kooten4161585553
Hans Korsse40504450544452
Arjan Kuijten4744
Wim de Laat38
Kees de Leeuw374543474445404647
Edwin Lessmann5252616460
Bas Ligtenberg484143485250504256
Willem van der Linden655654705274686462
Fred Lucas59
Astrid Martens67465247475347
Alain Mathieu25
Matthijs van Merwijk4852596762
Joris Nijenhuis20254034
Bibi Nooren6167
Rens Oomen72687674747874
Kees Ooms655758635861546958
Fred Pardoel50485450534253
Leo Rietveld63767273
André van Rijsbergen2830
Jan van Roestel5758535059565656
Joost Rutten60616152555366
Rob de Ruyter3539294143404038
Maarten Seerden56
Peter Severeijnen5460565652
Arno Slagboom65546458
Hana Smidt6344
Michiel Stafleu61546252474160
Joop van Uijthoven413934
Frank Vermetten363643333642
Raymond Vingerhoeds6050
Gert Vogelaar57565757
Hans Volder294036
Jasper Willeboordse525046595456565467
2015201620172018201920202021202220232024


Van de actieve spelers staat hier het scoringspercentage vermeld gedurende de laatste 10 seizoenen, indien daarin echter meer dan 14 partijen werden gespeeld.

aantal keer dezelfde kleur in meer dan 3 partijen achtereen