U217 seizoen 2020 ronde 22 gespeeld op 03-03-2020
Scoringspercentage de laatste tien jaar
2011201220132014201520162017201820192020
M. Ackermans253238
F. Bayings5043484247414750
R. van Berkel777171686968765767
R. Binnenmarsch41
P. Boeren435053
W. Boogert56
D. Compagner5248
A. Crane5048584850444750
F. Creuels646255636048
M. Creyghton5054454548534855
H. Daniƫls556770566457564860
G. Deijkers3146455045
G. Dielissen41444043434348454545
S. Dijksman52586075726060
J. Dogterom37554653444145464142
K. van Dongen48504657464852544644
F. van Duuren43474845484550444048
M. Ermes46464346504048525250
E. Fakkel53624652454448485350
J. de Gardeijn40344341434339414140
D. Gietelink5236
J. Godderij5948545259
R. Goossen4654
G. Goverde33404443
R. Graumans48505053545047
H. Groothuis614554525650525366
C. Hemmers717059606460
Z. Hendriks724355435044
S. den Hengst565047
H. Huijbregts5256625855675967
B. Jansma504850535558545254
F. de Jong6062675562666050
K. Kapitany46525252484850
J. Kleyn4344433943
K. Koeman30372823
W. van Kooten37304637416158
H. Korsse54474446405044505444
C. de Leeuw48434546374543474445
E. Lessmann5459625252616460
B. Ligtenberg54454641484143485250
W. van der Linden63655960655654705274
F. Lucas59
A. Martens67465247
C. von Meijenfeldt505247
M. van Merwijk5348585048525967
J. Nijenhuis20
R. Oomen757268767474
K. Ooms57556348655758635861
F. Pardoel504854505342
G. Portengen3346414050
L. Rietveld6376
J. van Roestel5867575758535059
J. Rutten545264586061615255
R. de Ruyter483738303539294143
P. Severeijnen54605656
A. Slagboom6052506265546458
S. de Smet6148
M. Smits89
M. Stafleu6154625247
T. Tienhoven4741
J. van Uijthoven413934
F. Verkooijen82
F. Vermetten363643
H. Verstappen52625357
G. Vogelaar57605957565757
S. Vreugdenhil2460371382226
J. Willeboordse52595652525046595456
N. Zaal3840453339464639
2011201220132014201520162017201820192020


Van de actieve spelers staat hier het scoringspercentage vermeld gedurende de laatste 10 seizoenen, indien daarin echter meer dan 14 partijen werden gespeeld.

aantal keer dezelfde kleur in meer dan 3 partijen achtereen