U217 SV de Baronie seizoen 2022 ronde 9 gespeeld op 08-11-2021
Scoringspercentage de laatste tien jaar
2012201320142015201620172018201920202021
R. van Berkel7171686968765767
P. Boeren435053
A. Crane48584850444750
F. Creuels646255636048
M. Creyghton54454548534855
H. Daniëls6770566457564860
G. Dielissen444043434348454545
J. Dogterom554653444145464142
K. van Dongen504657464852544644
F. van Duuren474845484550444048
M. Ermes464346504048525250
J. de Gardeijn344341434339414140
D. Gietelink5236
J. Godderij5948545259
G. Goverde33404443
R. Graumans505053545047
C. Hemmers7059606460
Z. Hendriks724355435044
S. den Hengst565047
H. Huijbregts56625855675967
B. Jansma4850535558545254
K. Kapitany46525252484850
J. Kleyn4344433943
K. Koeman30372823
W. van Kooten304637416158
H. Korsse474446405044505444
C. de Leeuw434546374543474445
E. Lessmann59625252616460
B. Ligtenberg454641484143485250
W. van der Linden655960655654705274
F. Lucas59
A. Martens67465247
C. von Meijenfeldt5247
M. van Merwijk48585048525967
J. Nijenhuis20
R. Oomen757268767474
K. Ooms556348655758635861
F. Pardoel504854505342
L. Rietveld6376
J. van Roestel67575758535059
J. Rutten5264586061615255
R. de Ruyter3738303539294143
P. Severeijnen54605656
M. Stafleu6154625247
J. van Uijthoven413934
F. Vermetten363643
G. Vogelaar605957565757
J. Willeboordse595652525046595456
N. Zaal3840453339464639
2012201320142015201620172018201920202021


Van de actieve spelers staat hier het scoringspercentage vermeld gedurende de laatste 10 seizoenen, indien daarin echter meer dan 14 partijen werden gespeeld.

aantal keer dezelfde kleur in meer dan 3 partijen achtereen