U500 Jeugd 2026-2027 2027 ronde 5 gespeeld op 27-10-2026
Stand Interne Competitie
nr ptpawzgewrvnpwpsb gt epknsb
nr ptpawzgewrvnpwpsb gt epknsb
1Magnus Hayter5532500518360000000000
2Thom Carter5523500515300000000000
3Toprak Kocakaya4532401426380000000000
4Teun Zoon4532320420310000000000
5Wolf Keurentjes3.55233113.529380000000000
6Selina Busio3422301319180000000000
7Maxim Ferrario3422301310100000000000
8Victor Lazarov3532302331220000000000
9Arda Kavusan3532302329340000000000
10Loek van den Brand3523302327260000000000
11Almoajed Labash3523302321100000000000
12Siebrand Goveart3532302319140000000000
13Casper Lambregts3312201212120000010010
14Evan van de Meeberg2.54222112.511170000000000
15Kaysa Verstraate2.55412122.525190000000000
16Bruno Keurentjes2.55232122.521160000000000
17Philipe Dagniaux2.55322122.517110000000000
18Phoenix Ducaneaux2312201215180000000000
19Jax Ducaneaux2312201214140000000000
20Fedde van Gastel2422202215120000000000
21Goergia Plinck2422121212110000000000
22Evan Philipsen2523203224100000000000
23Mila Halters2532203222120000000000
24Robbin van Oosterhout1.53121111.515130000000000
25Carolina Kusters1.55231131.528110000000000
26Gijs Ooms1.55321131.51410000000000
27Lilith Kelirjian1.53120120.51130000010010
28Moaaz Saleh1532104133100000000000
29Jacob Kusters1523023130120000000000
30Veronica Kusters153210412340000000000
31Maeve Haltters153210412220000000000
32Tygo Stakenburg142200402600000010010
33Yugin Tamilazhahan0.55230140.53150000000000
34DJ van Willigen010100101000000000000
35Oscar x02110020800000000000


ptPunten voor de competitierangorde ( de som van np en ep )
paHet aantal partijen
wWit
zZwart
gewGewonnen partijen
rRemise partijen
vVerloren partijen
npPunten behaald in normale partijen ( 1 0,5 0 telling )
wpBuchholz of weerstandspunten
sbSonneborn-Berger punten
gtGeen tegenstander
epHet aantal punten voor Geen tegenstander
knsbKNSB rating