U500 Jeugd 2026-2027 2027 ronde 4 gespeeld op 13-10-2026
Stand Interne Competitie
nr ptpawzgewrvnpwpsb gt epknsb
nr ptpawzgewrvnpwpsb gt epknsb
1Magnus Hayter442240048160000000000
2Thom Carter442240047140000000000
3Teun Zoon3.54223103.511200000000000
4Selina Busio331230037140000000000
5Wolf Keurentjes3422301319260000000000
6Arda Kavusan3422301318280000000000
7Toprak Kocakaya3431301315180000000000
8Maxim Ferrario3422301310100000000000
9Almoajed Labash342230139100000000000
10Bruno Keurentjes2.54132112.511140000000000
11Jax Ducaneaux2312201211100000000000
12Phoenix Ducaneaux2312201211100000000000
13Fedde van Gastel23212012680000000000
14Victor Lazarov2422202224160000000000
15Loek van den Brand2422202219120000000000
16Mila Halters2422202218120000000000
17Siebrand Goveart242220221360000000000
18Casper Lambregts22111011880000010010
19Robbin van Oosterhout1.53121111.5970000000000
20Evan van de Meeberg1.53121111.5550000000000
21Kaysa Verstraate1.54311121.520130000000000
22Carolina Kusters1.54221121.51750000000000
23Philipe Dagniaux1.54221121.51370000000000
24Goergia Plinck132102111070000000000
25Moaaz Saleh142210312360000000000
26Jacob Kusters142202211990000000000
27Maeve Haltters143110311620000000000
28Evan Philipsen142210311620000000000
29Veronica Kusters142210311540000000000
30Lilith Kelirjian0.53120120.5910000000000
31Yugin Tamilazhahan0.54220130.51930000000000
32Gijs Ooms0.54220130.51210000000000
33DJ van Willigen01010010800000000000
34Oscar x01100010500000000000
35Tygo Stakenburg042200402400000000000


ptPunten voor de competitierangorde ( de som van np en ep )
paHet aantal partijen
wWit
zZwart
gewGewonnen partijen
rRemise partijen
vVerloren partijen
npPunten behaald in normale partijen ( 1 0,5 0 telling )
wpBuchholz of weerstandspunten
sbSonneborn-Berger punten
gtGeen tegenstander
epHet aantal punten voor Geen tegenstander
knsbKNSB rating