U525 Seizoen 2026 - 2027 ronde 5 gespeeld op 12-10-2026
Stand Interne Competitie met verschillende Tpr's
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
1Bas Beijer25193855.02413219855.0226322922322
2Bibi Nooren23191654.52182198554.5209721582199
3Michiel Stafleu22178943.52010190743.5198820262069
4Rob van Berkel21198754.02025181454.0192019992035
5Kees Ooms21187754.02060189454.0200920102035
6Marc Govers21181154.02109195554.0194519482011
7Hoang Nguyen21177554.02081194054.0190019011968
8Simon den Hengst21170133.02056196033.0193719421989
9Ramon Kok20180443.01934178843.0190518961929
10Janleendert Dogterom20168043.01933179443.0202320142085
11Jari Rijnen19192422.02154190522.0221521312148
12Willem van der Linden19186353.51972179853.5191919061940
13Gert Vogelaar19185332.51939177032.5184918801941
14Kees van Dongen19176342.51812174942.5170516931717
15Rob van Esch18190542.51876166942.5190018881908
16Bas Ligtenberg18176432.01808172832.0171817051734
17Rens Oomen17200353.02025182853.0188018701879
18Philippe Blankert17196242.51922171342.5193419231943
19Leo Rietveld17196053.01949173853.0189518851906
20Maarten Seerden17192532.02082187032.0190019291963
21Carlos Hemmers17191242.51931171442.5193319221933
22Jo Godderij17189942.51970178542.5187618641881
23Sjoerd van Gaal17186221.51806158521.5189918901957
24Chiel von Meijenfeldt17181332.01904172732.0186818591919
25Edwin Lessmann17178153.01848171653.0177417641785
26Paul Boeren17177542.51827169342.5184618351836
27Fred Pardoel17173221.51766167621.5164716701685
28Tomasz Brzezinski17171542.51896179342.5175717461750
29Denis Okhrimenko17155842.51670161042.5168516741679
30Manoj Bhandari17153453.01707165953.0169016801689
31Joop van Uijthoven17141921.51619162921.5171417051711
32Dennis Michon17140053.01619163653.0160715981616
33Tijn Voermans17140053.01569158653.0169516581712
34Matthijs van Merwijk16192010.51836161410.5162716271627
35Joost Rutten16186031.51801162331.5175717571757
36Marc Ermes16177821.01710162421.0159515951595
37Marc Naalden15191942.01819163542.0176617661766
38Jasper Willeboordse15191652.51916169352.5186018601866
39Jan van Roestel15186031.51857159531.5185918591859
40Hennie Daniëls15182511.01885172811.0184118241877
41Peter Severeijnen15180531.51829162731.5183418341834
42Bart van Domselaar15180042.01828171242.0169716971712
43Jeffrey Klaassen15179642.01826169642.0171717171733
44Frank Creuels15175152.51671155552.5165216551666
45Alex Crane15173452.51818168852.5172817331750
46Hazem Al-Khawaja15173231.51645156631.5161416141620
47Karoly Kapitany15171642.01702158842.0174017401740
48Zef Hendriks15170052.51654154652.5160416201627
49Arjan Kuijten15165152.51605154152.5164116411646
50Gerjos Dielissen15164431.51706159931.5170017001699
51Matthijs Mahu15163442.01625151042.0172317231719
52Ron Graumans15162752.51783165452.5178717871789
53Wim de Laat15156121.01624153221.0177317731773
54Rob de Ruyter15148652.51428147752.5152315231511
55Mateo Ferrario15147831.01337139431.0127912921292
56Chloe Vogelaar15141452.51518154352.5156515651562
57Sriman Muthukumar15136542.01432151142.0146914691455
58Alain Mathieu15129931.51361148531.5136113611363
59Frank de Jong13192110.51886158710.5186018601860
60Melle Reinsma13191441.51703149041.5171517271720
61Leo Schuring13185110.51855158710.5186018601860
62Charles de Rijk13171352.01659155352.0161216221619
63Guus Reisdorf13168852.01684156152.0171417231702
64Kees de Leeuw13166152.01601150352.0164116511630
65Pepijn Stokkermans13165141.51559146141.5162516361618
66Norbert Kalker13153431.01356135931.0140614191415
67Ron Brink13146541.51413144141.5146514771464
68André van Rijsbergen13145420.01141121220.0107611891188
69Ton Vermeulen13144152.01459143752.0151615261513
70Adam Bagal13140031.01310140031.0132913421284
71Lucas van Ham13140020.51427147320.5139814071358
72Joris Nijenhuis13139652.01267137252.0138613961373
73Tanis de Groot13130852.01351142452.0139313981378
74Gijs Soeteman13126741.51168132141.5129212871264
75Kian Tabatabaei11206941.01545137241.0150415591473
76Roy van Stralen11181441.01461140641.0137213841334
77Willem Boogert11171610.51829164210.5196219621962
78Leon van Uffelen11165310.01593146610.0158716291589
79Hans Korsse11164930.51473136930.5146614531424
80Gerard Goverde11162751.51457137551.5150015131490
81Frank Vermetten11156041.01447140141.0146914781422
82Hans Volder11154941.01535147441.0154615551516
83Nick van den Berg11150541.01399140541.0134113501337
84Andre Daenen11145051.51585153651.5160015851586
85Ary van Krimpen11140031.01079120631.0120512181211
86Ruud van Oerle11140041.01405141441.0143714301390
87Rinie Meertens11135200.01352158100.0000
88Victor Hayter11119651.51089126551.5121712091194
89Ron van Dijl10152531.01437143831.0147514881446
90Jan de Gardeijn9157840.51421134140.5140713691261
91Aron Tilborghs9133351.0973111851.0126712121135
92Haridoss Muthukumar9131451.01085120051.0118311821149
93Roel Koevoets8160511.01684169411.0180016931709
94Niek Lentink8140041.01276133441.0138213911362
95Yannick Kalle7148450.51249119750.5140513061204
96Pieter de Jonge7121840.075292940.01007971929


ptPunten voor de competitierangorde
knsbDe laatste KNSB rating
pa1Het aantal gespeelde partijen in dit seizoen
pu1Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr1De Tpr over dit seizoen t.o.v. de KNSB rating van 1 augustus
tpr2De Tpr over dit seizoen uitgaande van een gelijke rating voor ieder
pa2Het aantal gespeelde partijen wat nog niet verwerkt is in de KNSB rating
pu2Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr4De Tpr 400 over deze partijen
tprfDe Fide Tpr over deze partijen
tprkDe KNSB Tpr of Lpr over deze partijen


Tpr of te wel Toernooi prestatie rating of Tournament performance rating. Dit getal zou moeten aangeven wat je rating was tijdens een toernooi. Op zich een simpel begrip maar toch vatbaar voor verschillende uitwerkingen.

Er bestaan zeker vier manieren om de Tpr te berekenen. Elke manier geeft een ander resultaat. De eenvoudigste methode is de 400 methode. De Fide hanteert een wat minder gemakkelijke manier, die van de KNSB is nog bewerkelijker en onze manier is misschien soms wel de nauwkeurigste.