U525 Seizoen 2026 - 2027 ronde 6 gespeeld op 19-10-2026
Stand Interne Competitie met verschillende Tpr's
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
1Bas Beijer28197765.52244198465.5221322962324
2Michiel Stafleu27180754.52010189854.5200520672101
3Rob van Berkel26196765.02043177465.0197520482096
4Bibi Nooren26194265.02139190065.0207520882126
5Marc Govers26181565.02042186465.0199820142071
6Ramon Kok25180854.01966182554.0195919601980
7Janleendert Dogterom25168854.01897178354.0195319542043
8Willem van der Linden24186664.51994181964.5195819491982
9Rob van Esch23190453.51935175153.5193919271946
10Bas Ligtenberg23175943.01866175343.0188018711923
11Maarten Seerden22193943.02105185243.0201720432082
12Kees Ooms22188664.01936171364.0192619131935
13Sjoerd van Gaal22186232.51934176132.5196619792022
14Gert Vogelaar22185632.51944179532.5184918811942
15Hoang Nguyen22180664.01904173964.0183218211855
16Simon den Hengst22171343.01867177243.0182518431896
17Manoj Bhandari22155564.01678166664.0172117081725
18Dennis Michon22140064.01630165564.0170216891731
19Joost Rutten21184442.51855170242.5186618551857
20Rens Oomen20200063.51991173863.5189918911899
21Philippe Blankert20194753.01931171253.0192919201933
22Carlos Hemmers20192442.51945173142.5193519231935
23Jari Rijnen20192422.02156189322.0222421372153
24Jo Godderij20191142.51944173742.5188118691886
25Marc Naalden20189953.01916169653.0187918691891
26Jan van Roestel20186242.51877166342.5194419331934
27Chiel von Meijenfeldt20181332.01913173332.0187218631924
28Paul Boeren20177542.51842170642.5184718351836
29Kees van Dongen20176752.51784169952.5166916691675
30Gerjos Dielissen20164642.51745166942.5172217101731
31Matthijs Mahu20163453.01659157253.0175317431750
32Denis Okhrimenko20156442.51669162742.5168716761681
33Leo Rietveld18194463.01927167163.0183118311840
34Peter Severeijnen18180642.01815163242.0181118111810
35Edwin Lessmann18176963.01763161763.0172417241737
36Jeffrey Klaassen18176752.51771160652.5174017401756
37Tomasz Brzezinski18174152.51734167252.5161616161620
38Fred Pardoel18173221.51735168021.5165916821703
39Alex Crane18172963.01759162363.0173217331748
40Charles de Rijk18172463.01687159463.0165516631668
41Karoly Kapitany18171652.51699158052.5173017301730
42Guus Reisdorf18167963.01713161063.0175717571755
43Ron Graumans18165063.01741163963.0176017601759
44Arjan Kuijten18164763.01646157863.0165416541655
45Pepijn Stokkermans18164652.51623152752.5168216821675
46Ron Brink18147552.51547155552.5155415541550
47André van Rijsbergen18143031.01419144131.0142014331423
48Joop van Uijthoven18142421.51591163321.5173417241725
49Chloe Vogelaar18140952.51534155852.5156315631559
50Tijn Voermans18140063.01448152363.0160215781595
51Alain Mathieu18129931.51360151831.5136613661368
52Matthijs van Merwijk17191110.51799160010.5165016501650
53Marc Ermes17176631.01618153631.0155015631534
54Jasper Willeboordse16192362.51872163362.5179518031803
55Melle Reinsma16184841.51729153841.5171217231716
56Hennie Daniëls16182911.01892175211.0191018601897
57Bart van Domselaar16180052.01723158352.0164316521652
58Frank Creuels16173962.51647152562.5159716181613
59Hazem Al-Khawaja16171841.51633155241.5156415751567
60Zef Hendriks16168962.51557147562.5150815281515
61Hans Korsse16164541.51548150041.5153215431517
62Wim de Laat16156121.01684158421.0176217621762
63Hans Volder16155852.01547148752.0163016401617
64Nick van den Berg16149852.01491149852.0145414631458
65Rob de Ruyter16149762.51475150562.5148414921469
66Mateo Ferrario16148341.01286135041.0128512941280
67Adam Bagal16140031.01327142731.0132613391283
68Sriman Muthukumar16138352.01411148752.0141414241401
69Rinie Meertens16135211.01446165611.0180015671568
70Gijs Soeteman16126741.51186137441.5128012751249
71Victor Hayter16120262.51194139562.5133413231322
72Kian Tabatabaei14193451.51550144451.5152415471511
73Frank de Jong14191920.51744152520.5161116201616
74Leo Schuring14185110.51865161910.5186218621862
75Roy van Stralen14178841.01360134441.0138513941349
76Willem Boogert14172410.51835163810.5194719471947
77Kees de Leeuw14168562.01599150162.0158816011575
78Gerard Goverde14162462.01529144962.0156415771549
79Jan de Gardeijn14155951.51443140051.5147414871428
80Ton Vermeulen14151062.01434144562.0145114641445
81Norbert Kalker14150841.01368135841.0136613751368
82Ruud van Oerle14140041.01424145541.0143814291390
83Joris Nijenhuis14139462.01264137362.0137213831350
84Lucas van Ham14139320.51418144820.5138913981351
85Tanis de Groot14132362.01316142062.0136013721339
86Leon van Uffelen12164910.01586142010.0156716171580
87Frank Vermetten12154551.01331132351.0140314021350
88Andre Daenen12150861.51468146561.5151515141476
89Yannick Kalle12148161.51344137161.5143914391359
90Ary van Krimpen12140041.01016116341.0114011491142
91Roel Koevoets11160511.01656165911.0180016931709
92Ron van Dijl11150841.01217129241.0131213211240
93Haridoss Muthukumar10127261.01088123061.0116211401113
94Pieter de Jonge10121540.075495740.0989958915
95Niek Lentink9140051.01145120851.0132813271303
96Aron Tilborghs9126451.0976115351.0125211761121


ptPunten voor de competitierangorde
knsbDe laatste KNSB rating
pa1Het aantal gespeelde partijen in dit seizoen
pu1Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr1De Tpr over dit seizoen t.o.v. de KNSB rating van 1 augustus
tpr2De Tpr over dit seizoen uitgaande van een gelijke rating voor ieder
pa2Het aantal gespeelde partijen wat nog niet verwerkt is in de KNSB rating
pu2Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr4De Tpr 400 over deze partijen
tprfDe Fide Tpr over deze partijen
tprkDe KNSB Tpr of Lpr over deze partijen


Tpr of te wel Toernooi prestatie rating of Tournament performance rating. Dit getal zou moeten aangeven wat je rating was tijdens een toernooi. Op zich een simpel begrip maar toch vatbaar voor verschillende uitwerkingen.

Er bestaan zeker vier manieren om de Tpr te berekenen. Elke manier geeft een ander resultaat. De eenvoudigste methode is de 400 methode. De Fide hanteert een wat minder gemakkelijke manier, die van de KNSB is nog bewerkelijker en onze manier is misschien soms wel de nauwkeurigste.