U525 seizoen 2020 ronde 5 gespeeld op 08-10-2019
Stand Interne Competitie met verschillende Tpr's
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
1J. van Roestel21174133.02160203733.0213420742095
2J. Godderij21173543.01959188743.0191119021911
3H. Daniƫls21167554.02027199154.0183018311891
4F. Verkooijen19204853.52114188153.5206320502063
5L. Rietveld19189743.02065184243.0209420852098
6H. Verstappen19184743.02084189643.0207220632136
7P. Severeijnen19179643.01946178743.0193319241986
8G. Vogelaar19175022.02101200822.0204219572031
9K. Kapitany19161143.01763174743.0176317541778
10F. van Duuren19146953.51599173231.5145514551456
11M. Creyghton19146332.51650180332.5167616891706
12N. Zaal19139153.51698182353.5164016281659
13G. Portengen19128453.51647180742.5147114601492
14K. Ooms17189253.01945174653.0191919101911
15W. van der Linden17183553.01903172653.0190418941901
16P. Boeren17164553.01806179353.0167516651679
17S. den Hengst17159142.51716175031.5159815981599
18C. de Leeuw17155442.51594169942.5153115191530
19J. Dogterom17149542.51676174642.5162116091626
20A. Martens17138442.51532168442.5145014381454
21D. Compagner17136353.01572169842.0143514351449
22G. Goverde17125953.01495166953.0146714581468
23M. Ackermans17109953.01224153153.0124512361267
24H. Huijbregts15188931.51855162831.5182318231823
25J. Willeboordse15185852.51746160552.5172117211722
26F. Lucas15178252.51833167252.5181418141815
27J. Rutten15173531.51761164131.5173117311730
28B. Ligtenberg15169421.01736165621.0167316731673
29K. van Dongen15166441.51683161141.5158815991597
30B. Jansma15164221.01439141121.0154515451545
31F. Creuels15161821.01533157021.0156515651565
32C. von Meijenfeldt15159921.01636161621.0166416641664
33E. Fakkel15157131.51519159231.5147914791483
34R. Graumans15153542.01465150931.0148815011499
35W. van Kooten15148642.01450164842.0131313131317
36G. Deijkers15042.01390157431.0109401094
37J. Kleyn15132431.51223144431.5131613161314
38J. de Gardeijn15130042.01255149631.0119112041190
39H. Groothuis14141811.01527171411.0170315511556
40M. Smits13214141.51873161341.5180418151808
41E. Lessmann13182841.51583141741.5169717091661
42M. Ermes13168331.01497148120.0129114081398
43F. Pardoel13166552.01608156252.0159316021595
44W. Boogert13155952.01422142652.0150515151513
45F. Bayings13151452.01438155852.0138613951391
46B. Nooren13032.01323153511.0167301673
47R. de Vries13021.01325146010.0128301283
48F. Vermetten13122852.01129140041.0107010791067
49J. van Uijthoven13108931.01017135221.0109110911091
50K. Koeman13108252.0942130141.0870879841
51R. Oomen11205000.02050158500.0000
52R. van Berkel11193700.01937158500.0000
53S. Dijksman11190300.01903158500.0000
54C. Hemmers11190300.01903158500.0000
55A. Slagboom11184400.01844158500.0000
56F. de Jong11181100.01811158500.0000
57M. van Merwijk11173720.01535133420.0149115601550
58C. Scherbeijn11170700.01707158500.0000
59H. Korsse11166151.51392139151.5145614691429
60M. Stafleu11162530.51498140630.5148914761449
61S. de Smet11160400.01604158500.0000
62A. Crane11159400.01594158500.0000
63Z. Hendriks11152600.01526158500.0000
64R. Westendorp11144010.01404145910.0139614271381
65R. Binnenmarsch11051.51199139551.5119201192
66R. de Ruyter11130341.01188139330.5114611331123
67D. Gietelink11113041.0905122841.0986995935
68R. Goossen10173500.01735158500.0000
69J. Nijenhuis9031.01061129511.0120601206
70T. Tienhoven9127330.01024119020.0116211861140
71G. Dielissen7153150.51259120850.5138013181287
72S. Nieuwenhuis7040.0779108140.08700870
73S. Vreugdenhil580650.056197330.0704691652


ptPunten voor de competitierangorde
knsbDe laatste KNSB rating
pa1Het aantal gespeelde partijen in dit seizoen
pu1Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr1De Tpr over dit seizoen t.o.v. de KNSB rating van 1 augustus
tpr2De Tpr over dit seizoen uitgaande van een gelijke rating voor ieder
pa2Het aantal gespeelde partijen wat nog niet verwerkt is in de KNSB rating
pu2Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr4De Tpr 400 over deze partijen
tprfDe Fide Tpr over deze partijen
tprkDe KNSB Tpr of Lpr over deze partijen


Tpr of te wel Toernooi prestatie rating of Tournament performance rating. Dit getal zou moeten aangeven wat je rating was tijdens een toernooi. Op zich een simpel begrip maar toch vatbaar voor verschillende uitwerkingen.

Er bestaan zeker vier manieren om de Tpr te berekenen. Elke manier geeft een ander resultaat. De eenvoudigste methode is de 400 methode. De Fide hanteert een wat minder gemakkelijke manier, die van de KNSB is nog bewerkelijker en onze manier is misschien soms wel de nauwkeurigste.