U525 seizoen 2020 ronde 22 gespeeld op 03-03-2020
Stand Interne Competitie met verschillende Tpr's
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
1F. Verkooijen9420222218.02131210900.0000
2L. Rietveld8619361914.52069204500.0000
3W. van der Linden8219471712.52019200300.0000
4K. Ooms7618602213.51912190200.0000
5J. Godderij741753169.51855183900.0000
6M. van Merwijk7218391510.01873186500.0000
7J. Willeboordse701830179.51784177800.0000
8J. van Roestel6818121710.01921189700.0000
9Z. Hendriks681655149.01815179900.0000
10P. Boeren6816611910.01653165300.0000
11E. Fakkel681574189.01592159700.0000
12F. Lucas661811169.51910189300.0000
13P. Severeijnen661760179.51809180400.0000
14C. von Meijenfeldt661652108.01768177000.0000
15B. Ligtenberg661623168.01583158500.0000
16M. Ermes661629157.51609161100.0000
17H. Daniƫls641702159.01768176200.0000
18M. Stafleu641602167.51610160800.0000
19F. van Duuren6415572210.51606160700.0000
20E. Lessmann641670159.01704170100.0000
21S. den Hengst641547199.01599159700.0000
22J. Rutten641761138.01731173000.0000
23F. Bayings641487189.01424143300.0000
24G. Portengen641365178.51458146400.0000
25G. Dielissen641501219.51452145700.0000
26W. Boogert621542147.01523152900.0000
27C. de Leeuw621510198.51475148100.0000
28G. Deijkers621522209.01483148900.0000
29K. van Dongen621664167.01602160000.0000
30H. Korsse621562188.01404141700.0000
31F. Pardoel601589187.51503150800.0000
32J. Dogterom601507187.51443145200.0000
33R. Graumans601504157.01444145500.0000
34A. Crane601586168.01475148200.0000
35G. Goverde601295229.51346135800.0000
36F. Vermetten601226219.01202123400.0000
37R. de Ruyter601271147.01200122600.0000
38H. Volder601304137.51191122700.0000
39K. Kapitany581597147.01647164500.0000
40N. Zaal581422197.51470147800.0000
41A. Martens581413167.51440145100.0000
42J. de Gardeijn581265208.01242126500.0000
43F. Creuels561604116.01647163700.0000
44D. Gietelink551181107.01264130100.0000
45B. Jansma541618126.51584158800.0000
46J. Kleyn541305156.51263128900.0000
47M. Ackermans541166176.51181120000.0000
48B. Nooren540116.51312137500.0000
49H. Groothuis53146095.51530153800.0000
50R. Binnenmarsch531257166.51222124600.0000
51M. Creyghton521469146.01503151300.0000
52G. Vogelaar52174686.01822182700.0000
53C. Hemmers52189643.52016192300.0000
54H. Huijbregts50187885.01877187300.0000
55J. van Uijthoven501085145.51035106100.0000
56K. Koeman461014204.590595100.0000
57H. Verstappen45184594.51860183400.0000
58T. Tienhoven441248114.01111115200.0000
59D. Compagner43138384.01472147800.0000
60M. Smits41215773.51880187200.0000
61R. de Vries401081103.51022113100.0000
62A. Slagboom40186532.52070195300.0000
63J. Nijenhuis38961204.082687500.0000
64R. Westendorp38143952.51449152800.0000
65S. Nieuwenhuis37800113.0846104300.0000
66S. Vreugdenhil36800161.064469100.0000
67S. Dijksman36185832.01943183300.0000
68W. van Kooten36147542.01362144000.0000
69R. Goossen35173532.01758170400.0000
70S. de Smet34161031.51740169400.0000
71R. Oomen30205621.51990179200.0000
72R. Palamar28186251.51819170300.0000
73C. Scherbeijn28170410.01645144900.0000
74R. van Berkel28193700.01937157700.0000
75F. de Jong28184800.01848157700.0000
76M. Moolenaar16010.0825117100.0000


ptPunten voor de competitierangorde
knsbDe laatste KNSB rating
pa1Het aantal gespeelde partijen in dit seizoen
pu1Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr1De Tpr over dit seizoen t.o.v. de KNSB rating van 1 augustus
tpr2De Tpr over dit seizoen uitgaande van een gelijke rating voor ieder
pa2Het aantal gespeelde partijen wat nog niet verwerkt is in de KNSB rating
pu2Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr4De Tpr 400 over deze partijen
tprfDe Fide Tpr over deze partijen
tprkDe KNSB Tpr of Lpr over deze partijen


Tpr of te wel Toernooi prestatie rating of Tournament performance rating. Dit getal zou moeten aangeven wat je rating was tijdens een toernooi. Op zich een simpel begrip maar toch vatbaar voor verschillende uitwerkingen.

Er bestaan zeker vier manieren om de Tpr te berekenen. Elke manier geeft een ander resultaat. De eenvoudigste methode is de 400 methode. De Fide hanteert een wat minder gemakkelijke manier, die van de KNSB is nog bewerkelijker en onze manier is misschien soms wel de nauwkeurigste.