U525 Seizoen 2026 - 2027 ronde 7 gespeeld op 26-10-2026
Stand Interne Competitie met verschillende Tpr's
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
1Bas Beijer33197776.52266201876.5221223152342
2Marc Govers31181576.02047187176.0195120002073
3Janleendert Dogterom30168865.01947181065.0200620182101
4Bibi Nooren29194275.52133189675.5206020572090
5Rob van Berkel29196775.52073181475.5197020192059
6Michiel Stafleu28180764.51934178864.5193419251961
7Ramon Kok28180854.01951180854.0195919601980
8Kees Ooms27188675.01996178775.0196619541976
9Simon den Hengst27171354.01918182254.0185118741925
10Gert Vogelaar27185643.51968185643.5183719031962
11Rob van Esch26190464.01903170664.0190918961911
12Bas Ligtenberg26175953.51879174153.5188518721917
13Willem van der Linden25186674.51952178074.5186218501868
14Maarten Seerden25193943.02126186643.0201720432082
15Jo Godderij25191153.51992178753.5196419521972
16Philippe Blankert25194764.01981174464.0194919361957
17Denis Okhrimenko25156453.51746169853.5175717441751
18Joost Rutten24184453.01894172153.0189318831887
19Rens Oomen23200074.01995174974.0189118841890
20Hoang Nguyen23180674.01861169474.0178317771797
21Leo Rietveld23194474.01952170874.0187418671881
22Guus Reisdorf23167974.01768165974.0179817911796
23Manoj Bhandari23155574.01672164874.0166216551662
24Tomasz Brzezinski23174163.51803170163.5170917011713
25Kees van Dongen23176752.51754164952.5166916691675
26Jeffrey Klaassen23176763.51815165463.5180317941815
27Dennis Michon23140074.01618162074.0166716521686
28Peter Severeijnen23180653.01852169853.0180818001825
29Carlos Hemmers23192442.51931171242.5193519231935
30Chloe Vogelaar23140963.51538158163.5161516071613
31Sjoerd van Gaal23186232.51942178332.5196619792022
32Jan van Roestel23186242.51899169542.5194419331934
33Fred Pardoel23173232.51904179032.5184318781942
34Marc Ermes22176642.01647155742.0162016201620
35Jasper Willeboordse21192373.51889166073.5185318531856
36Marc Naalden21189963.01875164563.0181818181826
37Frank Creuels21173973.51645154173.5164016501655
38Ron Graumans21165063.01779166063.0176017601759
39Gerjos Dielissen21164652.51711161252.5168716871689
40Paul Boeren21177552.51749162052.5174617461745
41Matthijs Mahu21163463.01599154063.0165516551649
42Edwin Lessmann21176963.01772162763.0172417241737
43Zef Hendriks21168973.51563150073.5154715581556
44Mateo Ferrario21148352.01339141952.0134813581348
45Charles de Rijk21172463.01673157163.0165516631668
46Pepijn Stokkermans21164652.51615152352.5168216821675
47Melle Reinsma21184852.51735157852.5170417391731
48Chiel von Meijenfeldt21181342.01816165142.0173717401754
49Jari Rijnen21192422.02158189422.0222421372153
50Alex Crane19172973.01720157573.0170517131717
51Arjan Kuijten19164773.01617154573.0160116081600
52Kees de Leeuw19168573.01626153973.0160716141600
53Kian Tabatabaei19193462.51670151762.5156916091560
54Karoly Kapitany19171662.51645152762.5167016781677
55Ton Vermeulen19151073.01497149873.0153315401531
56Tijn Voermans19140073.01464151873.0157415601565
57Ron Brink19147562.51480150262.5146314711461
58Hans Volder19155862.51547151762.5163316411623
59Nick van den Berg19149852.01483149552.0145414631458
60Hazem Al-Khawaja19171841.51603152041.5156415751567
61Hans Korsse19164552.01526148452.0153715471528
62Roy van Stralen19178852.01475145552.0150015091487
63André van Rijsbergen19143041.01357136341.0140714161394
64Alain Mathieu19129931.51348149231.5136613661368
65Frank de Jong19191931.51773160331.5167417131686
66Joop van Uijthoven19142421.51603165521.5173417241725
67Matthijs van Merwijk18191110.51812160710.5165016501650
68Bart van Domselaar17180062.01733156562.0162316361625
69Rob de Ruyter17149772.51426143972.5146314751446
70Sriman Muthukumar17138362.01361142462.0139314061376
71Ruud van Oerle17140041.01444147241.0143814291390
72Yannick Kalle17148172.51429144172.5151115161477
73Gijs Soeteman17126751.51197136451.5130712771241
74Victor Hayter17120272.51161134072.5129812941287
75Adam Bagal17140041.01299137241.0137413531275
76Norbert Kalker17150841.01347133741.0136613751368
77Wim de Laat17156121.01663155421.0176217621762
78Hennie Daniëls17182911.01900176311.0191018601897
79Rinie Meertens17135211.01449166011.0180015671568
80Andre Daenen15150861.51487148261.5151515141476
81Tanis de Groot15132372.01294137172.0134913611321
82Joris Nijenhuis15139472.01256133972.0139513861345
83Gerard Goverde15162472.01478140672.0149915111477
84Jan de Gardeijn15155961.51420140461.5146014691407
85Pieter de Jonge15121540.077998840.0989958915
86Lucas van Ham15139320.51403145620.5138913981351
87Willem Boogert15172410.51857163410.5194719471947
88Leo Schuring15185110.51878163510.5186218621862
89Roel Koevoets14160511.01659166611.0180016931709
90Frank Vermetten13154561.01360135961.0134913361284
91Leon van Uffelen13164910.01589142610.0156716171580
92Niek Lentink12140051.01149122551.0132813271303
93Ary van Krimpen12140041.01024117341.0114011491142
94Haridoss Muthukumar11127271.01093121471.0120211441110
95Ron van Dijl11150841.01213130041.0131213211240
96Erwin Cai11140011.01501171811.0166415231530
97Raymond Vingerhoeds11163911.01773172611.0200018101811
98Aron Tilborghs10126461.01030121261.0121011341084
99Maxim Garabajiu7160010.01466143410.0123914291428


ptPunten voor de competitierangorde
knsbDe laatste KNSB rating
pa1Het aantal gespeelde partijen in dit seizoen
pu1Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr1De Tpr over dit seizoen t.o.v. de KNSB rating van 1 augustus
tpr2De Tpr over dit seizoen uitgaande van een gelijke rating voor ieder
pa2Het aantal gespeelde partijen wat nog niet verwerkt is in de KNSB rating
pu2Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr4De Tpr 400 over deze partijen
tprfDe Fide Tpr over deze partijen
tprkDe KNSB Tpr of Lpr over deze partijen


Tpr of te wel Toernooi prestatie rating of Tournament performance rating. Dit getal zou moeten aangeven wat je rating was tijdens een toernooi. Op zich een simpel begrip maar toch vatbaar voor verschillende uitwerkingen.

Er bestaan zeker vier manieren om de Tpr te berekenen. Elke manier geeft een ander resultaat. De eenvoudigste methode is de 400 methode. De Fide hanteert een wat minder gemakkelijke manier, die van de KNSB is nog bewerkelijker en onze manier is misschien soms wel de nauwkeurigste.