U525 Corona rapid competitie 2021 ronde 5 gespeeld op 13-10-2020
Stand Interne Competitie met verschillende Tpr's
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
1J. Godderij21177933.02066196500.0000
2J. Rutten21176243.51783171600.0000
3R. van Berkel19193732.52011181600.0000
4K. Ooms19187053.52018186600.0000
5K. van Dongen19166642.51784173100.0000
6M. Ermes19164553.51708175500.0000
7K. Kapitany19159543.01691173700.0000
8W. Boogert19155243.01731174300.0000
9T. Leunisse19042.51204154300.0000
10H. Huijbregts17188921.52027180000.0000
11J. van Roestel17182832.01901173200.0000
12R. Kok17179832.01701160200.0000
13B. Jansma17160542.51512162200.0000
14A. Crane17158732.01721171500.0000
15F. van Duuren17155753.01459140400.0000
16C. de Leeuw17153832.01731173600.0000
17J. Verbiest17152632.01761175300.0000
18W. van der Linden15191452.51622147300.0000
19M. van Merwijk15182631.51743162700.0000
20G. Vogelaar15173441.51759167400.0000
21F. Creuels15161852.51746181300.0000
22B. Ligtenberg15161352.51497156600.0000
23H. Korsse15157021.01643158700.0000
24N. Zaal15143552.51457149300.0000
25G. Goverde15131852.51396155800.0000
26R. de Ruyter15125752.51184141300.0000
27P. Boeren13165952.01753171100.0000
28M. de Korte13031.01518152800.0000
29S. den Hengst13154220.51444143700.0000
30G. Deijkers13151731.01581155900.0000
31J. Dogterom13149341.01383138100.0000
32G. Dielissen13147252.01215128700.0000
33G. Portengen13135541.51362155800.0000
34F. Vermetten13122620.51226157700.0000
35D. Gietelink13120131.01429162400.0000
36J. Willeboordse11183000.01830157700.0000
37F. Lucas11181100.01811157700.0000
38H. Daniƫls11170200.01702157700.0000
39C. von Meijenfeldt11165200.01652157700.0000
40Z. Hendriks11163251.51422138100.0000
41S. de Smet11161000.01610157700.0000
42M. Stafleu11159010.01441144500.0000
43F. Pardoel11158900.01589157700.0000
44E. Fakkel11157400.01574157700.0000
45W. van Kooten11147500.01475157700.0000
46R. Westendorp11143900.01439157700.0000
47A. Martens11141300.01413157700.0000
48B. Nooren11000.01350157700.0000
49H. Volder11130620.51203129000.0000
50J. de Gardeijn11125120.01071127200.0000
51R. Tiemessen11020.0903122000.0000
52J. van Uijthoven11108500.01085157700.0000
53R. de Vries11107130.5962139800.0000
54K. Koeman11100130.5860130400.0000
55J. Nijenhuis1199141.01016142500.0000
56R. Graumans10150020.01396138700.0000


ptPunten voor de competitierangorde
knsbDe laatste KNSB rating
pa1Het aantal gespeelde partijen in dit seizoen
pu1Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr1De Tpr over dit seizoen t.o.v. de KNSB rating van 1 augustus
tpr2De Tpr over dit seizoen uitgaande van een gelijke rating voor ieder
pa2Het aantal gespeelde partijen wat nog niet verwerkt is in de KNSB rating
pu2Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr4De Tpr 400 over deze partijen
tprfDe Fide Tpr over deze partijen
tprkDe KNSB Tpr of Lpr over deze partijen


Tpr of te wel Toernooi prestatie rating of Tournament performance rating. Dit getal zou moeten aangeven wat je rating was tijdens een toernooi. Op zich een simpel begrip maar toch vatbaar voor verschillende uitwerkingen.

Er bestaan zeker vier manieren om de Tpr te berekenen. Elke manier geeft een ander resultaat. De eenvoudigste methode is de 400 methode. De Fide hanteert een wat minder gemakkelijke manier, die van de KNSB is nog bewerkelijker en onze manier is misschien soms wel de nauwkeurigste.