U525 seizoen 2020 Beker en ronde 14 gespeeld op 10-12-2019
Stand Interne Competitie met verschillende Tpr's
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
1F. Verkooijen6220471412.0215020091412.0204920962122
2L. Rietveld561899129.520771955129.5192620162042
3K. Ooms5418921410.019501861139.0188418771906
4W. van der Linden521830118.019781884118.0189919031937
5Z. Hendriks50152677.02003199566.0189019472029
6F. Lucas481782117.018871806117.0184418341859
7J. Godderij481731106.018311756106.0181118121831
8J. van Roestel461736116.519251843116.5184018311839
9P. Severeijnen461788116.518231753116.5175517471765
10K. Kapitany461625127.016911679127.0170716991712
11M. Stafleu461625106.01651165595.0163216381641
12E. Fakkel461571105.51547159594.5150215021507
13S. den Hengst441591126.516461660104.5157915841578
14M. van Merwijk44173885.51808177185.5179117781805
15R. Graumans441535116.01504156983.5149915051503
16H. Daniƫls42167595.51849179695.5175117401762
17F. van Duuren421469147.015561605125.0153115221521
18J. Willeboordse421845115.517091635115.5172817281717
19M. Ermes421683105.01623162783.0147414861475
20B. Jansma421642105.515751601105.5157715721573
21C. von Meijenfeldt42159964.51699170964.5176617571814
22J. Dogterom421495115.515381590115.5155915591561
23E. Lessmann421821105.517031643105.5165816991669
24A. Crane42159485.51565161974.5157415771604
25B. Ligtenberg40169494.01628159894.0160816141610
26W. Boogert401559115.014851528115.0154915461542
27M. Creyghton401463115.015421611115.0150415031497
28A. Martens401384125.514611552114.5142414321425
29C. de Leeuw401553115.014891551104.5144414491434
30K. van Dongen401664104.01642159893.5164016511648
31N. Zaal401391125.515241581125.5156615381549
32B. Nooren40085.01349150842.0125001250
33H. Groothuis39141874.01548163674.0159115821598
34P. Boeren381645125.016001594115.0161816221621
35G. Deijkers380135.514421523124.5143001430
36F. Creuels38161874.01612162163.0161516151616
37J. Rutten38173984.51728165884.5171917441742
38F. Bayings381514125.014101483115.0144214471444
39G. Portengen381284104.51460156893.5139213861384
40G. Goverde381259146.013611492146.0136713601358
41J. Kleyn381324104.51355149693.5135413541335
42J. de Gardeijn381300125.012601414103.0124612591236
43H. Verstappen37184784.51939179584.5190518991912
44F. Pardoel361665114.015321524114.0153815501540
45H. Huijbregts36188953.51947184853.5186318511879
46G. Dielissen361531134.513931439134.5139414351389
47H. Korsse361661124.513941466113.5136414061315
48M. Ackermans361099124.511921404114.5131912431293
49D. Compagner35136384.01468157173.0143914431441
50R. Binnenmarsch350135.512761436103.5124501245
51C. Hemmers34192222.02057186922.0194720352071
52F. Vermetten341228134.511411326102.0115811441085
53M. Smits33214273.51890169973.5179918491813
54G. Vogelaar32175543.01853180543.0180317931844
55R. de Ruyter32130372.51211140041.0113211411110
56T. Tienhoven32127393.01155133651.0131812671238
57H. Volder32074.01179136953.0130501305
58D. Gietelink31113063.01176142052.0120111841196
59R. Westendorp30144042.51527159220.5148414931474
60R. de Vries29072.51188136341.5128501285
61S. Nieuwenhuis290113.0982119480.08160816
62S. Vreugdenhil28806101.0752107550.0948672649
63W. van Kooten28148642.01379153242.0131313131317
64R. Goossen27174532.01760171432.0163316991710
65K. Koeman261082143.09561192101.0983886786
66J. van Uijthoven26108971.51056131161.5119511301111
67S. de Smet26160421.51754176521.5171117021777
68A. Slagboom26186111.01887176611.0165918521880
69S. Dijksman24189811.01983181211.0199119351970
70R. Oomen24205011.02182185811.0224721392154
71C. Scherbeijn20170710.01652145210.0164716861644
72R. van Berkel20193700.01937158600.0000
73F. de Jong20181100.01811158600.0000
74J. Nijenhuis180121.0823103771.09650965
75M. Moolenaar16010.01016124100.0000


ptPunten voor de competitierangorde
knsbDe laatste KNSB rating
pa1Het aantal gespeelde partijen in dit seizoen
pu1Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr1De Tpr over dit seizoen t.o.v. de KNSB rating van 1 augustus
tpr2De Tpr over dit seizoen uitgaande van een gelijke rating voor ieder
pa2Het aantal gespeelde partijen wat nog niet verwerkt is in de KNSB rating
pu2Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr4De Tpr 400 over deze partijen
tprfDe Fide Tpr over deze partijen
tprkDe KNSB Tpr of Lpr over deze partijen


Tpr of te wel Toernooi prestatie rating of Tournament performance rating. Dit getal zou moeten aangeven wat je rating was tijdens een toernooi. Op zich een simpel begrip maar toch vatbaar voor verschillende uitwerkingen.

Er bestaan zeker vier manieren om de Tpr te berekenen. Elke manier geeft een ander resultaat. De eenvoudigste methode is de 400 methode. De Fide hanteert een wat minder gemakkelijke manier, die van de KNSB is nog bewerkelijker en onze manier is misschien soms wel de nauwkeurigste.