U525 SV de Baronie seizoen 2022 ronde 9 gespeeld op 08-11-2021
Stand Interne Competitie met verschillende Tpr's
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
1R. Oomen35204896.51989179796.5196019741977
2G. Vogelaar35172875.51856177864.5189118821920
3W. van der Linden35193196.51973179996.5196019721993
4A. Crane35161996.51714171085.5171016971729
5R. van Berkel33195964.52019184164.5199819912026
6C. Hemmers33190064.51907175064.5189319211949
7M. van Essen33172196.01831174996.0179517821794
8M. Ermes31164185.01711169185.0159416151634
9K. Ooms31185085.01809170285.0180817971807
10J. Willeboordse31180685.01811170585.0177117601783
11B. Ligtenberg31160585.01605164285.0161516031617
12J. Rutten29177374.01843171974.0181418061819
13R. Graumans29152774.01631164874.0159415871596
14Z. Hendriks29165753.01778168653.0178817791782
15M. Creyghton29147963.01541158263.0152515251529
16C. de Leeuw29154374.01682166774.0169916901705
17A. Martens29141663.51492159763.5151914761512
18J. Dogterom29150495.01541160073.5155515551552
19R. de Ruyter29127874.01344155063.0135513551361
20J. Godderij27179542.51872175342.5182418131821
21F. van Duuren27155683.51546156283.5151915251527
22S. den Hengst27155063.01623157652.0157015801569
23K. van Dongen27164673.01655158273.0161316201609
24M. Stafleu27156673.51504154573.5150215021507
25P. Boeren27166163.01559154152.0156515751570
26G. Dielissen25147794.01510156094.0149415001490
27W. Boogert25155062.51566157662.5153015391531
28E. Lessmann25165542.51674169920.5158215911549
29G. Goverde25131983.51350150362.0136313401324
30C. von Meijenfeldt25166132.51759176332.5167517701806
31L. Rammeloo24134984.01339151884.0134016051342
32J. van Roestel23178641.01652149241.0162716361594
33H. Daniëls23169483.01561152983.0153315561505
34N. Zaal23141193.51383147371.5133313361291
35F. Creuels23161552.01586156052.0155015591553
36H. Volder23129061.51259143861.5126812421207
37B. Jansma23160242.01621161831.0156515781559
38J. de Gardeijn23126383.01241142772.5130913211309
39B. Nooren23042.01364159721.0132901329
40F. Vermetten23121193.51159138171.5118111701116
41J. Kleyn22128173.01199143762.5120911811151
42M. van Merwijk21177072.01575151272.0156516041529
43K. Kapitany21160431.51729163731.5172717271727
44H. Huijbregts21189421.51971176421.5196319531990
45D. Gietelink20120853.01246151521.0138412911384
46J. Nijenhuis1999492.51004131940.51080980999
47K. Koeman1798081.0892124760.0941803767
48R. van Dijl17061.5982133261.5107001070
49H. Korsse17157000.01570157600.0000
50F. Lucas15178731.51655162131.5156515651565
51J. van Uijthoven15108510.0830129100.0000
52F. Pardoel15158900.01589157600.0000
53P. Severeijnen13177710.51792164210.5172817281728
54W. van Kooten13149711.01772176811.0209417861800
55R. Koevoets9020.01116125920.0105801058
56T. ten Arend9010.0925136510.08780878
57L. Rietveld7189711.01915174711.0169018881915


ptPunten voor de competitierangorde
knsbDe laatste KNSB rating
pa1Het aantal gespeelde partijen in dit seizoen
pu1Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr1De Tpr over dit seizoen t.o.v. de KNSB rating van 1 augustus
tpr2De Tpr over dit seizoen uitgaande van een gelijke rating voor ieder
pa2Het aantal gespeelde partijen wat nog niet verwerkt is in de KNSB rating
pu2Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr4De Tpr 400 over deze partijen
tprfDe Fide Tpr over deze partijen
tprkDe KNSB Tpr of Lpr over deze partijen


Tpr of te wel Toernooi prestatie rating of Tournament performance rating. Dit getal zou moeten aangeven wat je rating was tijdens een toernooi. Op zich een simpel begrip maar toch vatbaar voor verschillende uitwerkingen.

Er bestaan zeker vier manieren om de Tpr te berekenen. Elke manier geeft een ander resultaat. De eenvoudigste methode is de 400 methode. De Fide hanteert een wat minder gemakkelijke manier, die van de KNSB is nog bewerkelijker en onze manier is misschien soms wel de nauwkeurigste.