U525 SV de Baronie 2023 ronde 11 gespeeld op 28-11-2022
Stand Interne Competitie met verschillende Tpr's
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
nr ptknsbpa1pu1tpr1tpr2pa2pu2tpr4tprftprk
1S. Dijksman49201888.02310214088.0213223042345
2R. van Berkel411964117.51968184096.0190518921904
3L. Rietveld41191896.52012186585.5194119281943
4J. Willeboordse39181895.51931180784.5185618501852
5A. Crane39168296.01865179585.0181618091849
6W. van der Linden39191375.01838173364.0174917791775
7Z. Hendriks39169996.01741170696.0176117481755
8A. Slagboom37181565.02085194554.0204320432078
9P. Severeijnen371799106.01828174484.0176717671768
10E. Wanner37175295.51870178084.5181118051811
11J. Rutten37169485.01726168585.0168816901717
12J. Dogterom37152085.01607165874.5156215501597
13S. Phadke371515106.01531160185.5158916581627
14M. Bhandari37132995.51433160963.5145715921512
15K. van Dongen35165363.01653163352.0161816271611
16C. Hemmers35188764.01948177953.0182918851897
17F. Creuels35162684.51685168273.5169816961703
18J. van Roestel35173495.01703165084.5173217261730
19K. Kapitany35163784.01621159673.0159816081608
20A. Martens35145984.51491156964.0160115881599
21J. Godderij33181873.51701162462.5159616211601
22R. Schroevers33181664.01899175753.0186418551862
23B. Nooren33162264.01702169653.5169816971744
24G. Dielissen331520105.015311586105.0154515451533
25H. Korsse33157384.01493153863.0149614961500
26S. den Hengst33156384.01525155084.0156315631568
27J. Huang33084.01268151562.0134701347
28H. Daniƫls31165783.51688163972.5162116331628
29B. Jansma31163263.01634161963.0163416341632
30M. Ermes31164283.51562156263.0158615861594
31B. Ligtenberg31160583.51526154072.5145914741469
32P. Boeren31159583.51500153673.0147814851469
33M. Stafleu31153783.51632161673.5166116461668
34H. Volder31126783.51311148173.5138413491370
35C. von Meijenfeldt31166543.01680173943.0168016711685
36G. Goverde29132093.01326145583.0140013991383
37G. Smeekens29151963.01509157763.0150415041509
38W. Boogert29154010.51422153310.5133113311331
39C. de Leeuw29141372.51265141262.5126512821266
40W. van Kooten29149784.01391148184.0143714371439
41D. Gietelink29127393.51202137172.5124812601247
42J. Nijenhuis29101573.01060140820.0828877847
43F. van Duuren271501114.01429148293.5145614651442
44R. Koevoets27120262.51312154452.5151114161508
45R. van Dijl27118893.01292146071.0128911991213
46A. Kuijten271485114.01388145993.0139814111399
47M. van Merwijk27176531.51711162731.5169116911692
48K. Ooms27182532.51952184632.5191519281943
49R. de Ruyter27133052.01337148042.0134413441354
50F. Vermetten251197103.01233141393.0127012811259
51J. de Gardeijn25124272.01119131940.0110110601006
52M. Creyghton25149152.01423144642.0154115411540
53J. Kleyn25126652.01131133730.0107310831033
54K. Koeman23957102.5979127160.01044823802
55E. Lessmann23162721.51588164421.5148116061619
56F. Pardoel23158921.51515162421.5142115281512
57R. Vingerhoeds23148842.51346153920.5123112401161
58H. Smidt22151331.51376147731.5134214031376
59N. Zaal21129951.0984120340.0985986971
60H. Huijbregts21189411.01953178011.0192018981949
61A. van Rijsbergen21081.5817113430.07580758
62R. Oomen21204111.02082178911.0193720322072
63L. Rammeloo21130011.01463173911.0159714391443
64T. Englebert20051.0938126520.08880888
65S. Bastiaenssens17070.065897940.07360736
66R. Graumans17149520.01247125210.0108913011301
67F. de Jong17188310.01478136210.0116315321495
68J. van Uijthoven17106910.0849131600.0000
69T. Hutjes17011.01177170500.0000
70F. Lucas17178800.01788157200.0000
71G. Vogelaar17172500.01725157200.0000
72Z. Al-Khawaja15051.0945119940.09700970


ptPunten voor de competitierangorde
knsbDe laatste KNSB rating
pa1Het aantal gespeelde partijen in dit seizoen
pu1Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr1De Tpr over dit seizoen t.o.v. de KNSB rating van 1 augustus
tpr2De Tpr over dit seizoen uitgaande van een gelijke rating voor ieder
pa2Het aantal gespeelde partijen wat nog niet verwerkt is in de KNSB rating
pu2Het aantal daarin behaalde punten ( 1 0,5 0 telling)
tpr4De Tpr 400 over deze partijen
tprfDe Fide Tpr over deze partijen
tprkDe KNSB Tpr of Lpr over deze partijen


Tpr of te wel Toernooi prestatie rating of Tournament performance rating. Dit getal zou moeten aangeven wat je rating was tijdens een toernooi. Op zich een simpel begrip maar toch vatbaar voor verschillende uitwerkingen.

Er bestaan zeker vier manieren om de Tpr te berekenen. Elke manier geeft een ander resultaat. De eenvoudigste methode is de 400 methode. De Fide hanteert een wat minder gemakkelijke manier, die van de KNSB is nog bewerkelijker en onze manier is misschien soms wel de nauwkeurigste.