U600 Seizoen 2026 - 2027 ronde 6 gespeeld op 19-10-2026
Interne Ratinglijst
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
Hazem Al-Khawaja17325917114
Bas Beijer19389119886
Nick van den Berg15054214925
Rob van Berkel1987117320006
Manoj Bhandari15348515605
Philippe Blankert196216219575
Paul Boeren177520717834
Willem Boogert171643417241
Ron Brink14656814795
Tomasz Brzezinski17153317224
Alex Crane173476517366
Frank Creuels175154717266
Andre Daenen14504114546
Hennie Daniëls182549718291
Gerjos Dielissen164457316544
Ron van Dijl15257514893
Janleendert Dogterom168077717215
Kees van Dongen1763100817484
Marc Ermes177852217562
Rob van Esch19053719165
Mateo Ferrario14783614653
Sjoerd van Gaal18623418833
Jan de Gardeijn157859115534
Jo Godderij189920918974
Gerard Goverde162723016156
Marc Govers1811618874
Ron Graumans162770616526
Tanis de Groot13088313245
Lucas van Ham1393713872
Victor Hayter12022312505
Carlos Hemmers191247519154
Zef Hendriks170035816696
Simon den Hengst170117217214
Frank de Jong192120719012
Pieter de Jonge12182911773
Norbert Kalker15343915064
Yannick Kalle14845514855
Karoly Kapitany171693817205
Jeffrey Klaassen17961917773
Roel Koevoets16054416050
Ramon Kok18044818355
Hans Korsse164943316354
Arjan Kuijten165136916496
Wim de Laat156116215732
Kees de Leeuw1661100116476
Edwin Lessmann178183017715
Bas Ligtenberg176464317804
Willem van der Linden186395318816
Matthijs Mahu16342916635
Alain Mathieu12998713142
Rinie Meertens13523613520
Chiel von Meijenfeldt181334618192
Matthijs van Merwijk192029819111
Haridoss Muthukumar13142512616
Sriman Muthukumar13833114084
Marc Naalden19194619135
Hoang Nguyen17756217866
Joris Nijenhuis139614913765
Bibi Nooren191610919466
Denis Okhrimenko15581915904
Rens Oomen200354419846
Kees Ooms187772218906
Fred Pardoel173230217302
Melle Reinsma19144818844
Guus Reisdorf16883817046
Leo Rietveld196011219396
Charles de Rijk17138017056
Jari Rijnen19244619472
André van Rijsbergen145410614513
Jan van Roestel186093818603
Joost Rutten186058018594
Rob de Ruyter148661914846
Leo Schuring185111318511
Maarten Seerden19255519413
Peter Severeijnen180565018084
Gijs Soeteman12672912634
Michiel Stafleu178921618265
Pepijn Stokkermans16516216555
Roy van Stralen18144417783
Kian Tabatabaei1934817545
Aron Tilborghs12642812415
Leon van Uffelen16534916491
Joop van Uijthoven141934014382
Frank Vermetten156019515274
Ton Vermeulen15101014736
Tijn Voermans1400015966
Chloe Vogelaar14092714254
Gert Vogelaar185374118562
Hans Volder154913415595
Jasper Willeboordse191645118956


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is