U610 Corona rapid competitie 2021 ronde 5 gespeeld op 13-10-2020
Ratingvolgorde groep 1
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. van Berkel1937102419372
2W. van der Linden194782319322
3H. Huijbregts187846218891
4K. Ooms186058418713
5J. Willeboordse183031518300
6J. van Roestel181281318283
7M. van Merwijk183924818263
8F. Lucas18112018110
9J. Godderij175310817793
10J. Rutten176149817622
11G. Vogelaar174668017341
12H. Daniƫls170240617020
13Z. Hendriks165525216323


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is