U610 Seizoen 2026 - 2027 ronde 6 gespeeld op 19-10-2026
Ratingvolgorde groep 1
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Rob van Berkel1987117320006
2Bas Beijer19389119886
3Rens Oomen200354419846
4Philippe Blankert196216219575
5Jari Rijnen19244619472
6Bibi Nooren191610919466
7Maarten Seerden19255519413
8Leo Rietveld196011219396
9Rob van Esch19053719165
10Carlos Hemmers191247519154
11Marc Naalden19194619135
12Matthijs van Merwijk192029819111
13Frank de Jong192120719012
14Jo Godderij189920918974
15Jasper Willeboordse191645118956
16Kees Ooms187772218906
17Melle Reinsma19144818844
18Sjoerd van Gaal18623418833
19Willem van der Linden186395318816
20Jan van Roestel186093818603
21Joost Rutten186058018594
22Gert Vogelaar185374118562
23Leo Schuring185111318511
24Kian Tabatabaei1934817545


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is