U610 SV de Baronie 2023 ronde 11 gespeeld op 28-11-2022
Ratingvolgorde groep 1
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Oomen204145420421
2S. Dijksman197721620298
3R. van Berkel19981048196110
4W. van der Linden194084619217
5L. Rietveld19195619178
6A. Slagboom186528918946
7H. Huijbregts188946518921
8C. Hemmers186637818745
9R. Schroevers1832018676
10F. de Jong184818618271
11K. Ooms181361118223
12F. Lucas18112418110
13J. Godderij185212418107
14E. Wanner1710118049
15J. Willeboordse175833117848
16P. Severeijnen178555817819
17M. van Merwijk178126017733
18J. van Roestel175383317439
19G. Vogelaar172569017250
20J. Rutten170151217127
21K. Kapitany161584416237


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is