U610 seizoen 2020 Beker en ronde 14 gespeeld op 10-12-2019
Ratingvolgorde groep 1
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1M. Smits214110020857
2F. Verkooijen2048100206814
3R. Oomen205010020561
4L. Rietveld1897100193812
5R. van Berkel193710019370
6C. Hemmers190310019132
7S. Dijksman190310019061
8K. Ooms1892100189814
9H. Huijbregts188910018885
10W. van der Linden1835100186711
11H. Verstappen184710018618
12A. Slagboom184410018451
13J. Willeboordse1858100181411
14F. de Jong181118618110
15F. Lucas1782100180811
16E. Lessmann1828100179510
17P. Severeijnen1796100178611
18J. van Roestel1741100176711
19J. Godderij1735100176010
20G. Vogelaar175010017574
21M. van Merwijk173710017518
22R. Goossen17357717353
23J. Rutten173510017358
24C. Scherbeijn170710017041
25H. Korsse1661100158011


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is