U610 seizoen 2020 ronde 5 gespeeld op 08-10-2019
Ratingvolgorde groep 1
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1M. Smits214110021034
2R. Oomen205010020500
3F. Verkooijen204810020505
4R. van Berkel193710019370
5L. Rietveld189710019214
6S. Dijksman190310019030
7C. Hemmers190310019030
8K. Ooms189210018955
9H. Huijbregts188910018823
10H. Verstappen184710018744
11W. van der Linden183510018455
12A. Slagboom184410018440
13J. Willeboordse185810018375
14P. Severeijnen179610018144
15F. de Jong181118618110
16E. Lessmann182810018114
17F. Lucas178210017885
18J. van Roestel174110017783
19G. Vogelaar175010017702
20J. Godderij173510017564
21R. Goossen17357717350
22J. Rutten173510017353
23M. van Merwijk173710017222
24C. Scherbeijn170710017070
25H. Korsse166110016315


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is