U610 SV de Baronie seizoen 2022 ronde 9 gespeeld op 08-11-2021
Ratingvolgorde groep 1
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1R. Oomen205642920409
2R. van Berkel1937102619506
3W. van der Linden191482619359
4L. Rietveld19344719351
5C. Hemmers189636319046
6H. Huijbregts188946318942
7K. Ooms187058718767
8J. Willeboordse183031518188
9J. van Roestel182881618014
10M. van Merwijk182625117787
11J. Rutten176250017776
12J. Godderij177911117743
13F. Lucas18112017663
14G. Vogelaar173468217616
15P. Severeijnen176055717591
16Z. Hendriks163225516684
17H. Daniëls170240616648


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is