U610 seizoen 2020 ronde 22 gespeeld op 03-03-2020
Ratingvolgorde groep 1
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1M. Smits214110020857
2F. Verkooijen2048100205922
3R. Oomen205010020462
4L. Rietveld1897100194619
5R. van Berkel193710019370
6C. Hemmers190310019114
7W. van der Linden1835100190317
8S. Dijksman190310019023
9H. Huijbregts188910018708
10K. Ooms1892100186722
11A. Slagboom184410018593
12H. Verstappen184710018449
13J. Willeboordse1858100181517
14F. Lucas1782100181416
15R. Palamar18621618145
16F. de Jong181118618110
17E. Lessmann1828100179315
18M. van Merwijk1737100179115
19J. van Roestel1741100177717
20P. Severeijnen1796100177617
21J. Godderij1735100177516
22G. Vogelaar175010017628
23J. Rutten1735100174113
24R. Goossen17357717353
25C. Scherbeijn170710017041
26H. Korsse1661100156917


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is