U620 Seizoen 2026 - 2027 ronde 6 gespeeld op 19-10-2026
Ratingvolgorde groep 2
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Marc Govers1811618874
2Ramon Kok18044818355
3Hennie Daniƫls182549718291
4Michiel Stafleu178921618265
5Chiel von Meijenfeldt181334618192
6Peter Severeijnen180565018084
7Hoang Nguyen17756217866
8Paul Boeren177520717834
9Bas Ligtenberg176464317804
10Roy van Stralen18144417783
11Jeffrey Klaassen17961917773
12Edwin Lessmann178183017715
13Marc Ermes177852217562
14Kees van Dongen1763100817484
15Alex Crane173476517366
16Fred Pardoel173230217302
17Frank Creuels175154717266
18Willem Boogert171643417241
19Tomasz Brzezinski17153317224
20Janleendert Dogterom168077717215
21Simon den Hengst170117217214
22Karoly Kapitany171693817205
23Hazem Al-Khawaja17325917114
24Charles de Rijk17138017056
25Guus Reisdorf16883817046
26Zef Hendriks170035816696
27Gerard Goverde162723016156


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is