U630 Seizoen 2026 - 2027 ronde 6 gespeeld op 19-10-2026
Ratingvolgorde groep 3
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Matthijs Mahu16342916635
2Pepijn Stokkermans16516216555
3Gerjos Dielissen164457316544
4Ron Graumans162770616526
5Arjan Kuijten165136916496
6Leon van Uffelen16534916491
7Kees de Leeuw1661100116476
8Hans Korsse164943316354
9Roel Koevoets16054416050
10Denis Okhrimenko15581915904
11Wim de Laat156116215732
12Manoj Bhandari15348515605
13Hans Volder154913415595
14Jan de Gardeijn157859115534
15Frank Vermetten156019515274
16Norbert Kalker15343915064
17Nick van den Berg15054214925
18Ron van Dijl15257514893


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is