U633 Seizoen 2026 - 2027 ronde 6 gespeeld op 19-10-2026
Ratingvolgorde groep 4
oudeoparnieuwenpar
oudeoparnieuwenpar
1Tijn Voermans1400015966
2Yannick Kalle14845514855
3Rob de Ruyter148661914846
4Ron Brink14656814795
5Ton Vermeulen15101014736
6Mateo Ferrario14783614653
7Andre Daenen14504114546
8André van Rijsbergen145410614513
9Joop van Uijthoven141934014382
10Chloe Vogelaar14092714254
11Sriman Muthukumar13833114084
12Lucas van Ham1393713872
13Joris Nijenhuis139614913765
14Rinie Meertens13523613520
15Tanis de Groot13088313245
16Alain Mathieu12998713142
17Gijs Soeteman12672912634
18Haridoss Muthukumar13142512616
19Victor Hayter12022312505
20Aron Tilborghs12642812415
21Pieter de Jonge12182911773


oudeDe oude rating bij de start van het seizoen
oparHet aantal partijen waarop de oude rating gebaseerd was
nieuweDe nieuwe en huidige rating
nparHet aantal partijen dat dit seizoen gespeeld is