U700 seizoen 2020 ronde 6 gespeeld op 15-10-2019
Cumulatieve stand vanaf het seizoen 1984-1985
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1024517507152740394728.57172702
W. van der Linden8124054070336255221463.55760546
J. van Roestel8004004000367158275446.05659535
M. Creyghton857418439-2315259283444.55256488
K. van Dongen8994514480255379265444.54952475
E. Lessmann7773883890320195262417.55456524
F. Bayings782383399-2251333198417.55356515
K. Kapitany818405413-1320182316411.05053485
G. Vogelaar674334340-1284206184387.05760555
C. de Leeuw8574314261249243365370.54344431
K. Ooms5682832850237194137334.059655311
P. Severeijnen545270275-1207208130311.05761536
J. Dogterom644318326-1158283203299.54747462
A. Crane611302309-1193212206299.049554312
R. Oomen427215212121316945297.57071682
R. Graumans606299307-1208166232291.04850463
J. Rutten489243246-1197174118284.05861555
H. Huijbregts4572282290153182122244.05357507
F. Creuels425213212018394148230.05457515
C. Hemmers359180179015714359228.56464630
C. Scherbeijn477243234218978210228.04851448
B. Ligtenberg509251258-1122210177227.04546434
H. Daniƫls3962001961159130107224.05761527
W. Boogert3961981980129160107209.05355505
R. de Ruyter4922452470136141215206.5424143-3
R. Westendorp388200188315956173187.04852448
M. Ermes402198204-1129110163184.04647444
J. de Gardeijn4442232210122119203181.54143395
H. Korsse3681851831123112133179.049544312
G. Dielissen4182102080100158160179.0434244-2
E. Fakkel357176181-18518191175.54953459
B. Jansma329167162210513787173.55357497
F. van Duuren378185193-2118110150173.0464447-3
A. Slagboom286144142111610862170.05965549
C. von Meijenfeldt312159153213570107170.05458517
J. Willeboordse304152152010511683163.05455532
S. Dijksman20810510311055053130.06363621
M. van Merwijk236117119-1877277123.0525153-2
Z. Hendriks2381201181896287120.05054477
F. Pardoel2331161170768374117.55052493
H. Groothuis214106108-1875671115.05457506
F. de Jong1869294-1747735112.56061602
J. van Uijthoven30315514826185157103.534402817
N. Zaal2361181180675911096.5413744-9
W. van Kooten1678483160327576.04647443
H. Verstappen1025448632502057.056615010
M. Stafleu995247542292856.5575757-1
J. Kleyn1276265-233454955.544523618
J. Godderij974948133392552.554604811
G. Portengen1175958134354851.5443653-19
G. Deijkers109555414395747.5444245-4
K. Koeman1196257437127043.0363240-11
A. Martens693633424271837.554614713
R. Goossen713437-428192437.553634319
S. de Smet653134-527191936.5565062-10
G. Goverde884444024224235.0403445-14
P. Boeren643232025102930.047524210
S. den Hengst522626014281028.0545058-7
F. Vermetten703634321123727.03942358
D. Compagner51262522362226.05152502
M. Smits31171410206523.07479688
D. Gietelink512427-61882522.04344431
S. Vreugdenhil2361221143161021021.0999-3
L. Rietveld31161531511520.5666370-6
M. Ackermans56292741853320.53738354
T. Tienhoven412021-21292016.5403545-13
F. Verkooijen2211110108414.06464640
F. Lucas105504426.060903050
B. Nooren312-332012.0670100-75
R. de Vries312-331111.550075-75
R. Binnenmarsch523-201131.530050-83
J. Nijenhuis42201031.025050-100
S. Nieuwenhuis532200050.00000


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


ratingverschil