U700 SV de Baronie seizoen 2022 ronde 9 gespeeld op 08-11-2021
Cumulatieve stand vanaf het seizoen 1984-1985
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1032521511153140794734.57172702
W. van der Linden8354174180349261225479.55761545
J. van Roestel8204104100372167281455.55658535
K. van Dongen9204624580257395268454.54952475
M. Creyghton873426447-2317267289450.55256488
E. Lessmann7913953960328198265427.05456524
K. Kapitany833412421-1325186322418.05053485
G. Vogelaar689340349-1291213185397.55861555
C. de Leeuw8814434381253258370382.04344431
K. Ooms5952972980250203142351.559655311
P. Severeijnen5582782800209217132317.55760536
A. Crane639315324-1205221213315.549554411
J. Dogterom669332337-1162295212309.54647452
R. Oomen438220218021917346305.57072683
R. Graumans624309315-1211177236299.54850463
J. Rutten507251256-1203184120295.05861555
H. Huijbregts4652322330158184123250.05457507
B. Ligtenberg533263270-1129222182240.04547435
F. Creuels442221221019099153239.55456524
C. Hemmers369186183116414560236.56465641
H. Daniëls4142082060164136114232.05661519
W. Boogert4132072060134168111218.05355514
R. de Ruyter511252259-1144146221217.0424144-4
M. Ermes424209215-1137120167197.04649444
G. Dielissen4462262201106173167192.54343430
J. de Gardeijn4692352340125130214190.04142395
H. Korsse3821921901128117137186.549554213
F. van Duuren4052022030123121161183.5454447-3
B. Jansma345175170110814889182.05357498
C. von Meijenfeldt323163160114373107179.55659526
J. Willeboordse323163160111312387174.55455531
M. van Merwijk2581291290958182135.55352530
Z. Hendriks26013013001006595132.55154486
F. Pardoel2451221230788978122.55051492
J. van Uijthoven31416115336487163107.534392916
N. Zaal26113113007365123105.5403843-6
W. van Kooten1688484061327577.04647453
M. Stafleu1196257449343666.05556550
J. Godderij1155758-143423064.056624912
J. Kleyn1457174-237525663.043513616
K. Koeman1447569440149047.0333134-4
G. Goverde1155659-332295446.5403447-16
A. Martens864442228352345.553594612
P. Boeren864541535143742.04950482
S. den Hengst753738-119381838.0514557-12
F. Vermetten944747029164937.039453414
L. Rietveld482226-82615733.5706673-5
D. Gietelink633033-52782831.0494553-8
F. Lucas2312114116614.061715017
H. Volder211011-583109.545553621
B. Nooren158778168.5575064-13
J. Nijenhuis3218141371247.5231929-19
M. van Essen954114416.06770636
L. Rammeloo84403234.05050500
R. van Dijl624-331141.525038-75
T. ten Arend1101000010.00000
R. Koevoets2201000020.00000


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


ratingverschil