U700 seizoen 2020 ronde 22 gespeeld op 03-03-2020
Cumulatieve stand vanaf het seizoen 1984-1985
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1024517507152740394728.57172702
W. van der Linden8234124110344256223472.05760545
J. van Roestel8134064070371163279452.55659535
K. van Dongen9104574530256387267449.54952475
M. Creyghton867423444-2316263288447.55256488
E. Lessmann7873933940326197264424.55456524
F. Bayings794388406-2254340200424.05356515
K. Kapitany827409418-1323183321414.55052485
G. Vogelaar680336344-1286210184391.05860555
C. de Leeuw8714394321250252369376.04344431
K. Ooms5842922920244200140344.059655311
P. Severeijnen557277280-1209216132317.05760536
A. Crane627309318-1197220210307.049554312
J. Dogterom657325332-1160288209304.04647452
R. Oomen429215214021417045299.07071682
R. Graumans616305311-1210171235295.54850463
J. Rutten498247251-1200179119289.55861555
H. Huijbregts4622312310156183123247.55457507
F. Creuels434217217018698150235.05457515
B. Ligtenberg522258264-1125217180233.54547434
C. Hemmers363182181016014459232.06464640
H. Daniƫls4062042020162134110229.05661528
C. Scherbeijn478243235218978211228.04851448
W. Boogert4042022020132163109213.55355504
R. de Ruyter501248253-1140144217212.0424144-4
R. Westendorp392201191316157174189.54852458
M. Ermes413203210-2132115166189.54648445
G. Dielissen4342202141105166163188.04343430
J. de Gardeijn4592302290124126209187.04143395
H. Korsse3801911891127117136185.549554313
E. Fakkel371184187-18818994182.54954459
F. van Duuren394195199-1121116157179.0454447-3
B. Jansma338171167110614587178.55357498
C. von Meijenfeldt320162158114172107177.05559527
A. Slagboom289145144011810962172.56065559
J. Willeboordse315158157010912185169.55454531
S. Dijksman21110710411075054132.06363621
M. van Merwijk2481241240937877132.0535354-1
Z. Hendriks2521271251986292129.05155487
F. Pardoel2451221230788978122.55051492
H. Groothuis2211101110915773119.55458508
F. de Jong1869294-1747735112.56061602
J. van Uijthoven31316015326487162107.534402916
N. Zaal24912412506963117100.5403843-7
W. van Kooten1678483160327576.04647443
M. Stafleu1115853547313362.5565558-2
J. Kleyn1386870-136485460.043513618
H. Verstappen1065650633512258.55560509
J. Godderij1085454038412958.554614713
G. Portengen1286563235425156.0443751-16
G. Deijkers1246262048126454.04444440
K. Koeman1336865239138145.5343236-6
A. Martens804139326322242.053594612
G. Goverde1045153-227284941.0393345-15
R. Goossen743638-330192539.553634517
S. de Smet683236-628202038.0564863-13
P. Boeren773938131123437.04851457
S. den Hengst673334-118331634.5514557-12
F. Vermetten854441426154433.539433510
L. Rietveld452124-72414731.0696771-3
F. Verkooijen38191902310528.07476714
D. Compagner54272702462427.05054467
D. Gietelink562729-42382527.04850474
M. Smits34191512226625.07476704
M. Ackermans683434019103924.0353238-8
S. Vreugdenhil2471271203171022022.09992
T. Tienhoven492326-61692420.5423944-6
R. Palamar2111105108314.0676470-5
F. Lucas2011910105512.563774426
H. Volder137687157.558645012
B. Nooren116596146.5595070-17
R. Binnenmarsch168806196.5413844-8
J. Nijenhuis201191040164.020271140
R. de Vries105503163.5352050-43
S. Nieuwenhuis116593083.027332024
M. Moolenaar101-1000010.00000


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


ratingverschil