U700 seizoen 2020 Beker en ronde 14 gespeeld op 10-12-2019
Cumulatieve stand vanaf het seizoen 1984-1985
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1024517507152740394728.57172702
W. van der Linden8174094080340255222467.55760546
J. van Roestel8074044030369160278449.05658535
M. Creyghton864421443-3316261287446.55256488
K. van Dongen9044544500255383266446.54952475
E. Lessmann7823923900323196263421.05456524
F. Bayings788386402-2252336200420.05356515
K. Kapitany825408417-1323183319414.55053485
G. Vogelaar676335341-1284208184388.05760555
C. de Leeuw8634354281249247367372.54344431
K. Ooms5762882880243195138340.559665311
P. Severeijnen551273278-1209210132314.05761536
A. Crane619306313-1197215207304.549554411
J. Dogterom650320330-2159286205302.04647462
R. Oomen428215213021416945298.57071682
R. Graumans612303309-1210169233294.54850473
J. Rutten493244249-1198176119286.05861555
H. Huijbregts4592302290155182122246.05457507
F. Creuels430215215018596149233.05457516
C. Hemmers361181180015914359230.56464640
B. Ligtenberg515255260-1123213179229.54546434
C. Scherbeijn478243235218978211228.04851448
H. Daniƫls4002011991160131109225.55661528
W. Boogert4012002010131161109211.55355505
R. de Ruyter4942462480137141216207.5424143-3
R. Westendorp391201190316157173189.54852457
M. Ermes408201207-1131112165187.04648445
J. de Gardeijn4512272241123122206184.04143394
G. Dielissen4262152111102162162183.04343430
H. Korsse3741881861125114135182.049554213
E. Fakkel363180183-18718492179.04953458
B. Jansma336169167110614387177.55357498
F. van Duuren386190196-2120111155175.5454447-3
C. von Meijenfeldt316161155213871107173.55559517
A. Slagboom287144143011710862171.06065549
J. Willeboordse309154155010611984165.55454531
S. Dijksman20910510401065053131.06363621
M. van Merwijk2411211200917377127.5535254-2
Z. Hendriks2451241211966287127.05255487
F. Pardoel238118120-1768676119.05051493
H. Groothuis219108111-1905673118.05458507
F. de Jong1869294-1747735112.56061602
J. van Uijthoven30615615026185160103.534392817
N. Zaal242120122-1686111398.5413844-8
W. van Kooten1678483160327576.04647443
M. Stafleu1055451346302961.05858580
H. Verstappen1055649733512158.55660518
J. Kleyn1336667-135465258.044513716
J. Godderij1025250235402755.054624614
G. Portengen1216160134365152.0433551-18
G. Deijkers1175859-145116150.54344422
K. Koeman1276562238127744.0353237-7
A. Martens764036525302140.053594612
R. Goossen743638-330192539.553634517
S. de Smet673136-728201938.0575063-11
G. Goverde964848025254637.5393345-15
S. den Hengst603030017301332.0534760-13
P. Boeren703535027103332.04650419
F. Vermetten773938123124229.03841349
D. Compagner54272702462427.05054467
L. Rietveld38191902012626.0686374-8
M. Smits34191512226625.07476704
D. Gietelink522527-41982523.04446434
F. Verkooijen3015150188422.07373730
M. Ackermans63323121883722.0353435-2
S. Vreugdenhil2411241173171021422.09992
T. Tienhoven472225-61592319.5414142-1
F. Lucas1587784310.067815023
R. Binnenmarsch1367-85175.5423350-20
B. Nooren84405035.0635075-20
H. Volder734-144034.057675015
S. Nieuwenhuis116593083.027332024
R. de Vries743142142.536083-117
J. Nijenhuis1266010111.08017-100
M. Moolenaar101-1000010.00000


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


ratingverschil