U700 Corona rapid competitie 2021 ronde 5 gespeeld op 13-10-2020
Cumulatieve stand vanaf het seizoen 1984-1985
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1027518509152940494731.07172702
W. van der Linden8284154130346257225474.55761546
J. van Roestel8164084080372165279454.55659535
K. van Dongen9144594550257390267452.04952475
K. Kapitany831412419-1325185321417.55053485
G. Vogelaar684338346-1287211186392.55760545
C. de Leeuw8744404341251254369378.04344431
K. Ooms5892942950247201141347.559655311
A. Crane630311319-1199220211309.049554411
J. Dogterom661327334-1160290211305.04647452
R. Graumans618305313-1210171237295.54850463
J. Rutten502249253-1203180119293.05861565
H. Huijbregts4642322320157184123249.05457507
F. Creuels439219220018899152237.55457525
B. Ligtenberg527261266-1127218182236.04547434
H. Daniƫls4062042020162134110229.05661528
W. Boogert4082042040134165109216.55355514
R. de Ruyter506250256-1142145219214.5424144-4
M. Ermes418205213-2135116167193.04648445
G. Dielissen4392222171106168165190.04343430
R. Westendorp392201191316157174189.54852458
J. de Gardeijn4612322291124126211187.04142395
H. Korsse3821921901128117137186.549554213
E. Fakkel371184187-18818994182.54954459
F. van Duuren399197202-1124116159182.0464447-3
B. Jansma342173169110814688181.05357497
C. von Meijenfeldt320162158114172107177.05559527
J. Willeboordse315158157010912185169.55454531
M. van Merwijk2511261250947978133.55353530
Z. Hendriks2571291280996395130.55155478
F. Pardoel2451221230788978122.55051492
J. van Uijthoven31316015326487162107.534402916
N. Zaal254126128-17164119103.0413843-6
W. van Kooten1678483160327576.04647443
M. Stafleu1125953547313462.5565458-3
J. Godderij1115556-141412961.555624911
G. Portengen1326765236435357.5443750-15
G. Deijkers1276463149126655.04344431
K. Koeman1367066339148346.0343236-5
G. Goverde1095455-129295143.5403247-19
A. Martens804139326322242.053594612
P. Boeren824240233123739.04850455
S. de Smet683236-628202038.0564863-13
S. den Hengst693435-118341735.0514457-13
F. Vermetten874542326164534.03942368
D. Gietelink592930-22482728.0474748-2
F. Lucas2011910105512.563774426
H. Volder1578-77268.053644419
B. Nooren116596146.5595070-17
J. Nijenhuis241311850195.021231812
R. de Vries137683284.0311450-58
T. Leunisse42202112.5631002560
R. Kok321332012.067100075
J. Verbiest312-331202.0675075-19
M. de Korte312-331021.033050-75
R. Tiemessen21100020.00000


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


ratingverschil