U700 SV de Baronie 2023 ronde 11 gespeeld op 28-11-2022
Cumulatieve stand vanaf het seizoen 1984-1985
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1059535524154641895755.07172702
W. van der Linden8534274260360263230491.55861555
J. van Roestel8424214210382174286469.05659535
K. van Dongen9424724700261409272465.54952475
M. Creyghton882432450-2320270292455.05256488
E. Lessmann7943973970329199266428.55456523
K. Kapitany852421431-1332192328428.05053485
G. Vogelaar690341349-1292213185398.55861555
C. de Leeuw9014534481257263381388.54344422
K. Ooms6143073070256212146362.059655311
A. Crane663328335-1212230221327.049544410
P. Severeijnen568282286-1214219135323.55760536
J. Dogterom690343347-1166308216320.04647462
R. Oomen455227228023217548319.57072683
R. Graumans636314322-1213181242303.54849463
J. Rutten520258262-1206191123301.55861555
H. Huijbregts4662322340159184123251.05457506
F. Creuels4602292310195109156249.55456533
B. Ligtenberg553274279-1132233188248.54547435
C. Hemmers384194190117215062247.06465641
H. Daniƫls4352192161173140122243.05660518
R. de Ruyter530263267-1147153230223.5424044-5
W. Boogert4202092110135173112221.55355504
M. Ermes440217223-1141127172204.54648454
G. Dielissen4702392312114181175204.54444431
J. de Gardeijn4902462440129135226196.54042394
F. van Duuren430212218-1125136169193.0454346-3
B. Jansma360182178111415591191.55357497
H. Korsse3901961941132117141190.549554312
C. von Meijenfeldt330166164114973108185.55660536
J. Willeboordse340170170011913091184.05455541
A. Slagboom295147148012310963177.56065567
S. Dijksman22411411021185254144.06465632
Z. Hendriks279140139010871100143.55154496
M. van Merwijk2631311320978383138.5535253-1
F. Pardoel2471231240799078124.05051501
A. Kuijten26913513405113187116.54346415
F. de Jong1879394-1747736112.56061601
N. Zaal27713813907568134109.0393742-7
R. Vingerhoeds2221121101609666108.0494652-6
J. van Uijthoven31616215436487165107.534392916
W. van Kooten1768888064347881.04647452
J. Godderij1316566-151453573.556625011
M. Stafleu1377364754384573.0535354-1
J. Kleyn1587880-142546269.044503814
A. Martens1075354-135413155.552594414
P. Boeren1075651541224452.04951465
K. Koeman16184774421610350.0312933-6
G. Goverde1246064-334315949.5403445-14
S. den Hengst944747028422449.0524856-8
L. Rietveld653134-535191144.5686572-6
F. Vermetten1196158334216444.537423312
D. Gietelink823943-535123541.0504951-2
B. Nooren28161214145916.5595663-5
H. Volder401921-51452116.54142402
F. Lucas2413118126615.063735018
J. Nijenhuis52262601313813.5261735-33
M. Bhandari191095113512.5665578-17
H. Smidt1789-6104312.0716972-2
G. Smeekens1587792410.0676371-7
R. van Dijl231112-455137.533362911
S. Phadke105504426.0605070-17
L. Rammeloo147705276.04343430
E. Wanner105504335.555803045
R. Koevoets1798641124.5261738-39
R. Schroevers63303214.0675083-25
J. Huang835-254044.050674027
T. Englebert743142233.0433850-15
A. van Rijsbergen84401161.5191325-33
T. Hutjes1101001001.0100100050
Z. Al-Khawaja523-201041.020500125
S. Bastiaenssens743140070.00000


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


ratingverschil