U711 Seizoen 2026 - 2027 ronde 5 gespeeld op 12-10-2026
Cumulatieve stand groep 1
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
Rob van Berkel11785955831603467108836.57172702
Willem van der Linden9584784800402302254553.05860555
Jan van Roestel9414714700420209312524.55659536
Gert Vogelaar745368377-1314237194432.55860564
Kees Ooms7273623650303255169430.559655310
Rens Oomen549271278-127322056383.07072683
Joost Rutten5832912920227223133338.55861556
Carlos Hemmers480238242-120820270309.06464640
Jasper Willeboordse4562292270158190108253.05557543
Matthijs van Merwijk29915214721149689162.05454540
Frank de Jong2081051031848737127.5616162-1
Jo Godderij2131091042789045123.05862537
Philippe Blankert1668284-1814639104.06365604
Leo Rietveld1175859-163342080.06868690
Bibi Nooren1156154659322475.06570607
Bas Beijer964848049272062.565755515
Leo Schuring1155659-341433162.55458517
Maarten Seerden58292903317841.5727172-1
Jari Rijnen48242402813734.5726975-4
Melle Reinsma653233-222251834.55358489
Marc Naalden502723824101629.058655013
Rob van Esch42212101720527.06469607
Sjoerd van Gaal361719-6199823.56568633
Kian Tabatabaei126607147.563755020


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


voortschrijdend puntentotaal groep 1