U711 seizoen 2020 ronde 22 gespeeld op 03-03-2020
Cumulatieve stand groep 1
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1024517507152740394728.57172702
W. van der Linden8234124110344256223472.05760545
J. van Roestel8134064070371163279452.55659535
E. Lessmann7873933940326197264424.55456524
G. Vogelaar680336344-1286210184391.05860555
K. Ooms5842922920244200140344.059655311
P. Severeijnen557277280-1209216132317.05760536
R. Oomen429215214021417045299.07071682
J. Rutten498247251-1200179119289.55861555
H. Huijbregts4622312310156183123247.55457507
C. Hemmers363182181016014459232.06464640
C. Scherbeijn478243235218978211228.04851448
H. Korsse3801911891127117136185.549554313
A. Slagboom289145144011810962172.56065559
J. Willeboordse315158157010912185169.55454531
S. Dijksman21110710411075054132.06363621
M. van Merwijk2481241240937877132.0535354-1
F. de Jong1869294-1747735112.56061602
H. Verstappen1065650633512258.55560509
J. Godderij1085454038412958.554614713
R. Goossen743638-330192539.553634517
L. Rietveld452124-72414731.0696771-3
F. Verkooijen38191902310528.07476714
M. Smits34191512226625.07476704
R. Palamar2111105108314.0676470-5
F. Lucas2011910105512.563774426


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


voortschrijdend puntentotaal groep 1