U711 seizoen 2020 ronde 6 gespeeld op 15-10-2019
Cumulatieve stand groep 1
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1024517507152740394728.57172702
W. van der Linden8124054070336255221463.55760546
J. van Roestel8004004000367158275446.05659535
E. Lessmann7773883890320195262417.55456524
G. Vogelaar674334340-1284206184387.05760555
K. Ooms5682832850237194137334.059655311
P. Severeijnen545270275-1207208130311.05761536
R. Oomen427215212121316945297.57071682
J. Rutten489243246-1197174118284.05861555
H. Huijbregts4572282290153182122244.05357507
C. Hemmers359180179015714359228.56464630
C. Scherbeijn477243234218978210228.04851448
H. Korsse3681851831123112133179.049544312
A. Slagboom286144142111610862170.05965549
J. Willeboordse304152152010511683163.05455532
S. Dijksman20810510311055053130.06363621
M. van Merwijk236117119-1877277123.0525153-2
F. de Jong1869294-1747735112.56061602
H. Verstappen1025448632502057.056615010
J. Godderij974948133392552.554604811
R. Goossen713437-428192437.553634319
M. Smits31171410206523.07479688
L. Rietveld31161531511520.5666370-6
F. Verkooijen2211110108414.06464640
F. Lucas105504426.060903050


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


voortschrijdend puntentotaal groep 1