U711 SV de Baronie 2023 ronde 11 gespeeld op 28-11-2022
Cumulatieve stand groep 1
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
R. van Berkel1059535524154641895755.07172702
W. van der Linden8534274260360263230491.55861555
J. van Roestel8424214210382174286469.05659535
K. Kapitany852421431-1332192328428.05053485
G. Vogelaar690341349-1292213185398.55861555
K. Ooms6143073070256212146362.059655311
P. Severeijnen568282286-1214219135323.55760536
R. Oomen455227228023217548319.57072683
J. Rutten520258262-1206191123301.55861555
H. Huijbregts4662322340159184123251.05457506
C. Hemmers384194190117215062247.06465641
J. Willeboordse340170170011913091184.05455541
A. Slagboom295147148012310963177.56065567
S. Dijksman22411411021185254144.06465632
M. van Merwijk2631311320978383138.5535253-1
F. de Jong1879394-1747736112.56061601
J. Godderij1316566-151453573.556625011
L. Rietveld653134-535191144.5686572-6
F. Lucas2413118126615.063735018
E. Wanner105504335.555803045
R. Schroevers63303214.0675083-25


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


voortschrijdend puntentotaal groep 1