U712 Seizoen 2026 - 2027 ronde 4 gespeeld op 05-10-2026
Cumulatieve stand groep 2
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
Kees van Dongen10115075040274453284500.55052476
Karoly Kapitany942467475-1357229356471.55053475
Edwin Lessmann8354174180348213274454.55457524
Alex Crane769382387-1238277254376.549544410
Peter Severeijnen6533273260232273148368.55660536
Janleendert Dogterom783387396-1179368236363.04647452
Frank Creuels5542762780222152180298.05456524
Bas Ligtenberg646319327-1157275214294.54649437
Hennie Daniƫls4982492490200166132283.05761537
Marc Ermes5242612630175144205247.04749454
Willem Boogert4362182180143178115232.05355513
Bouke Jansma4272172102135188104229.05458498
Chiel von Meijenfeldt348175173115979110198.55760545
Zef Hendriks363180183-113796130185.05155478
Fred Pardoel304152152010610989160.55353530
Michiel Stafleu2211121091936563125.55758561
Paul Boeren2111101014785578105.55050501
Gerard Goverde235118117058799897.5414142-1
Simon den Hengst1789187252844294.0535254-2
Charles de Rijk844143-238262051.061705214
Hoang Nguyen673433123212333.55051483
Hazem Al-Khawaja623131026112531.551663530
Ramon Kok5229231219201329.056624813
Tomasz Brzezinski38191902261025.06666660
Guus Reisdorf432221217151124.5574569-21
Roy van Stralen482325-41982123.048544213
Jeffrey Klaassen2212109144416.07375703
Marc Govers1046-205236.060755021
Bart van Domselaar312-331111.5501002575


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


voortschrijdend puntentotaal groep 2