U712 Seizoen 2026 - 2027 ronde 5 gespeeld op 12-10-2026
Cumulatieve stand groep 2
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
Kees van Dongen10125085040275453284501.55052476
Karoly Kapitany943468475-1357230356472.05053475
Edwin Lessmann8364184180349213274455.55457524
Alex Crane770382388-1238278254377.049544410
Peter Severeijnen6533273260232273148368.55660536
Janleendert Dogterom783387396-1179368236363.04647452
Frank Creuels555276279-1222153180298.55456524
Bas Ligtenberg646319327-1157275214294.54649437
Hennie Daniƫls4982492490200166132283.05761537
Marc Ermes5242612630175144205247.04749454
Willem Boogert4362182180143178115232.05355513
Chiel von Meijenfeldt349175174015980110199.05760545
Zef Hendriks364180184-113797130185.55155478
Fred Pardoel304152152010610989160.55353530
Michiel Stafleu2211121091936563125.55758561
Paul Boeren2121101024795578106.55050500
Gerard Goverde236118118058799997.5414142-1
Simon den Hengst1789187252844294.0535254-2
Charles de Rijk854243-138262151.060685213
Hoang Nguyen683533324212334.55153484
Hazem Al-Khawaja623131026112531.551663530
Ramon Kok5229231219201329.056624813
Tomasz Brzezinski38191902261025.06666660
Guus Reisdorf442222017151224.5564566-18
Roy van Stralen492425-21982223.047524211
Jeffrey Klaassen2312114145416.57275685
Marc Govers1156-96237.064805024
Bart van Domselaar42201212.050752550


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


voortschrijdend puntentotaal groep 2