U712 Seizoen 2026 - 2027 ronde 6 gespeeld op 19-10-2026
Cumulatieve stand groep 2
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
pa wizwwz gewremver puntscore swszswz
Kees van Dongen10135085050275453285501.55052476
Karoly Kapitany944469475-1357231356472.55053475
Edwin Lessmann8374184190349213275455.55457524
Alex Crane771382389-1238279254377.549544410
Peter Severeijnen6543283260232274148369.05660536
Janleendert Dogterom784387397-1180368236364.04647462
Frank Creuels556276280-1222153181298.55456514
Bas Ligtenberg647320327-1158275214295.54649437
Hennie Daniƫls4982492490200166132283.05761537
Marc Ermes5252622630175144206247.04749454
Willem Boogert4362182180143178115232.05355513
Chiel von Meijenfeldt349175174015980110199.05760545
Zef Hendriks365180185-113797131185.55155478
Fred Pardoel304152152010610989160.55353530
Michiel Stafleu2221131092946563126.55758562
Paul Boeren2121101024795578106.55050500
Gerard Goverde237119118058809998.04141420
Simon den Hengst1799188252844394.0535253-2
Charles de Rijk864343039262152.060695213
Hoang Nguyen693534124212434.55053476
Hazem Al-Khawaja633132-226112631.550663432
Ramon Kok5330231320201330.057634814
Guus Reisdorf452322218151225.5574866-16
Tomasz Brzezinski391920-32261125.06466633
Roy van Stralen492425-21982223.047524211
Jeffrey Klaassen2412120146417.07175676
Marc Govers126607238.067835025
Bart van Domselaar523-201222.040751773


pahet aantal gespeelde partijen
wihet aantal met wit gespeelde partijen
zwhet aantal met zwart gespeelde partijen
wzeen maat voor de kleur(on)balans
gewhet aantal gewonnen partijen
remhet aantal remise partijen
verhet aantal verloren partijen
puntpunten gehaald in interne partijen volgens 0 - 0,5 - 1 telling
scorehet aantal behaalde punten, de score, tov het totaal aantal partijen
swde score met wit tov het aantal partijen met wit
szde score met zwart tov het aantal partijen met zwart
swzeen maat voor het succes met wit (+) of zwart (-)


voortschrijdend puntentotaal groep 2