U750 Seizoen 2026 - 2027 ronde 6 gespeeld op 19-10-2026
TPR van de laatste seizoenen
Centrumjaar2017201820192020202120222023202420252026
Hazem Al-Khawaja 144416941789
Bas Beijer 1900189419952158
Nick van den Berg 15011435
Rob van Berkel194319562030 20432076207520732093
Manoj Bhandari 1439157116091540
Paul Boeren136115291659 16181807185718701836
Ron Brink 152714861493
Tomasz Brzezinski 1661
Alex Crane164816261595 170517321782176717891752
Frank Creuels165716761632 15831804177817761764
Andre Daenen 13321426
Hennie Daniëls170416651706 1706185218451896
Gerjos Dielissen156015411523 148915171689171916611632
Ron van Dijl 125515091525
Janleendert Dogterom153114891469 152015821771174917481767
Kees van Dongen171217221663 169716941833184018161766
Marc Ermes164816731646 16161757184018461758
Rob van Esch 19621998
Mateo Ferrario 15361551
Sjoerd van Gaal 18691870
Jan de Gardeijn133912791252 12851488151715441534
Jo Godderij174217911798 18612009206619901906
Gerard Goverde1246125813061357 14001639165015861572
Ron Graumans153315411518 15311701174217101705
Tanis de Groot 1204119612251284
Victor Hayter 1260
Carlos Hemmers19231948 19432086209220162014
Zef Hendriks151815181666 17411800177317891700
Simon den Hengst159415831571 16011712173317311708
Frank de Jong19161847
Pieter de Jonge 10671047
Norbert Kalker 15411495
Yannick Kalle 145515011500
Karoly Kapitany166716501649 17011801176217771734
Roel Koevoets 1589
Ramon Kok 18711881
Hans Korsse153516271615 1640
Arjan Kuijten 14931652171017231659
Wim de Laat 151915341553
Kees de Leeuw149515281529 15091709176117461689
Edwin Lessmann185019031803
Bas Ligtenberg159016581664 15641775183318011783
Willem van der Linden193919511939 19262046196219532034
Matthijs Mahu 15161569
Alain Mathieu 1182120212011220
Rinie Meertens 1248
Matthijs van Merwijk176317321829
Haridoss Muthukumar 13441309
Sriman Muthukumar 13661409
Marc Naalden 19782006
Hoang Nguyen 164517521846
Joris Nijenhuis 104511701392130313171356
Bibi Nooren 16491838196220432090
Rens Oomen202620652097 205220722161211120362062
Kees Ooms1900192218981932186418651979201619801940
Fred Pardoel165417071636 173217541765
Melle Reinsma 18361852
Guus Reisdorf 16381650
Leo Rietveld 19332000 196921212110
Charles de Rijk 197019061809
Jari Rijnen 21452062
André van Rijsbergen 11231344140714011357
Jan van Roestel171517201821 17881940197519371852
Joost Rutten177017601739 1711192819621920
Rob de Ruyter124313481295 13781486146614891493
Leo Schuring 19071916
Maarten Seerden 19742071
Peter Severeijnen180218421800 17791889186418451800
Gijs Soeteman 12641266
Michiel Stafleu167916651639 15961835183418911944
Pepijn Stokkermans 164716471601
Roy van Stralen 18001761
Aron Tilborghs 13771342
Leon van Uffelen 16401639
Joop van Uijthoven110310241020
Frank Vermetten118911891220 12531490149614601445
Chloe Vogelaar 13171359
Gert Vogelaar17471724 18821831
Hans Volder 13221542152215371552
Jasper Willeboordse183418951840 18162026204019651979
Centrumjaar2017201820192020202120222023202420252026


Er bestaan twee methodes om de rating te berekenen TPR en Update. Deze methodes leiden vaak tot verschillende resultaten. Beide methodes hebben voordelen en nadelen. Kies de gunstigste zou ik dus zeggen.

De TPR wordt hier steeds over twee opeenvolgende seizoenen berekend. Daardoor onstaat een wat afgevlakter beeld vergeleken met de Update methode over een seizoen. De pieken en dalen zijn wat minder groot. Met Centrumjaar wordt bedoeld het kalenderjaar wat helemaal in twee opeenvolgende seizoenen valt plus het begin en het einde van die seizoenen. Centrumjaar 2005 betekent dus de periode september 2004 tot juni 2006.