U950 Seizoen 2026 - 2027 ronde 5 gespeeld op 12-10-2026
TPR van de laatste seizoenen
Centrumjaar198519861987198819891990199119921993199419951996199719981999200020012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Miep Ackermans 105210191146
C van Aert 193518961830
Hazem Al-Khawaja 144416941790
E Anema 1754184719021861 18131820
M Antonissen 18051805181418541974209419991959203620552058205119911948
F Bardie1288131713811212110611461213126912331194
M Baselier 168316981759167016781722
J Bastiaansen21802173215421332061203319951954 200919941956192419051879186217621679
Sarah Bastiaenssens 11961324
F Bayings20272046201120391985189618971912191718811918194718411857180817111781 180917241616154715751583154015381546 1571151215011515
G de Beer 12151283
Bas Beijer 1900189519952159
Nick van den Berg 1501
Rob van Berkel21972223218521662175212420672099210320482075206620392035207320782077206920912172214720771991207521622130208020431995199920202002194319562030 20432076207620732085
A. Beyazyüz 1187 14561391
Manoj Bhandari 1439157116091540
Philippe Blankert 2087193818581981199319751967
O Bles 12621214
Eugène den Boer 8291033
Paul Boeren 136115291659 16181807185718701835
Willem Boogert 15601571161516871695172017371735167916531647164716641617
J Borst 19481883194620452079207221192177
P Bredius12021234
Ron Brink 152814861481
S Brouwers 154116891830 18011760
Tomasz Brzezinski 1661
P Carre 1164
M Chatrer 129312701224
D Compagner 133013401421
Alex Crane 151915481615155815611614165116541707175716911629 1604165317091697 164416991733164816261595 170517321782176817891753
Frank Creuels1829183317261679174717211732169517641753166716741675 16391642156115981572165716761632 15831804177817761777
Maurits Creyghton19401858178317211798189918231729170717331777177817551720173617361698165917311765172217391719169416871643162716071562148114811511150114491468
A Crince 15351594
Andre Daenen 13321440
Hennie Daniëls 18181850182418311870191919301789179218311776174117501804180818101766170416651706 1706185218451896
G Deijkers 1281144614481468
F Detrie154115281497139014201425144013741322
Gerjos Dielissen 146314981544152514891485151414991521150614661519156015411523 148915171689171916621623
H Dietz 991
Sebastiaan Dijksman 18231825187319982005194019461991
Ron van Dijl 125515091525
T Dingemans 148114691487
N Dings1274129913491233
Janleendert Dogterom 15401573156315451602165216031619156115451559155916201652161215721506153116051565154515711529153114891469 152015821771175017481768
H van Dongen 1350128713231422
Kees van Dongen18261780171817051750173017061692171117201774177117291775180018041893184317531687173217711736169917171722168616931707172417541689171217221663 169716941834184118161767
Ot te Dorsthorst 1737
H Dreef15421475143114461456
W Dujardin1495153215191413144314461407139814041434143414471422145214791420139414351466145914411410
Frank van Duuren 156115721552161016451610165616801610156015961638149215031604152014741623
J Eberle 20282033203820562043202419731939 1956
H de l'Écluse 1995
G Eikelenboom1571163315831611 1544152515241624167416681650163016621714
J van den Enden1449147714611460138612551383144213351335131513111316133113111283130913571380135412371124110511281110112510821011
Marc Ermes 1459151215071524158315661581161515721587165515771557164816731646 1616175718401846
Rob van Esch 19621989
M van Etten 1580160415591545155015841616161515871568
E Fakkel jr. 18421806
Eduard Fakkel 16461654164716101615158115661617159615831603160215931592 17491752
Mateo Ferrario 15361569
Sjoerd van Gaal 18691861
E van Gageldonk 1230
R van Gageldonk18331885188218491859189418811859186318111809187619231914190318591945
K van Galen 15301517
Jan de Gardeijn 1352137914181461138713511341132213771408141414311369133912791252 12851488151715441528
P Gelens 14271502
J Giesbertz 1731
Dirk Gietelink 11441191 1287141314351376
Angelo Giglio 14631454
Jo Godderij 1704174217911798 18612009206719901903
Rolf Goossen 136415411680
Gerard Goverde 12031246125813061357 14001640165015861564
Ron Graumans 143114191434143914611537153515581587158315991555157715741559 161416251611157715771530 161315291483153315411518 15311701174317101706
E Greve 18211735 1635
Tanis de Groot 1204119612251283
H Groothuis 13611495155115291541155115021490143413171440
A Hagenaars20912050199520321951189319781961194719971995
M Hagenaars945
G Hahn195718921950195519141929197619031894195519271847 1978 196119641893180417691691
N van Ham187819342000
R van Hassel19211979
Victor Hayter 1239
P Heijman1196125612991212115211681146122012621153112211931270127711631156119912751238114011331143 114911001025
Carlos Hemmers 1902189619542051207620562054 206920282004196619101939189619231948 19432086209320162012
V Hendriks 121212181241
Zef Hendriks 165716421675 17001705166216461628151815181666 17411800177417891726
Simon den Hengst 159415831571 16011712173417311715
J Hermans 635
J Hermans(b) 11921228
T Hilderink 11001212 1130
W Hillenaar 1439155515201540
D v.d. Hoeven203019451849
R Hörchner 200820882083204019372009
W van Houwelingen 121011731131
Justin Huang 14811621
Hein Huijbregts 15471593172517911790182018381858185918911923185418801901185118521958193318161887
H Huijbregts sr. 1400155415401522153215991666173917381680
G Hupkes153215171440134913891341132113601391140613851425144113861354137713651339134913441340131412971353
R Jans 19191943188218751854
A Jansen207420942044207520631987195219271949198419751975
H Jansen(b) 1118119412911263
Bouke Jansma 1653176018011737172916971702176117231599165616701613 1675180017471719
B de Jong 1646166317061804182817721751173716901627
Frank de Jong 1806192219271940194919161847
Pieter de Jonge 10671047
P Jonkers192618591822
Bart Joosen 15911487
Norbert Kalker 15411502
Yannick Kalle 145615011493
Karoly Kapitany17821849184518181837183717451626166316721694169916471645166018101832179518071778185118421799 17461758169117361762166716501649 17011801176217781736
Pattrick Klein Bronsvoort 1786
Jan Kleyn 14751479151814371366 1234 1278
R Klomp 177418441949198419731963
Ko Koeman 1117114910991053977 10291299
W Koenders 797986
Roel Koevoets 1589
Ramon Kok 18711870
Willem van Kooten 12541248139614711399145115131502 16811677
Hans Korsse 173616791623168716611593161916641689161615661551153516271615 1640
W de Kort 127714041531155415501545 17111733
W Kox 1229129413691386
J Kroonstuiver 16071548153415391472141314971532151115431561153114771498149514731434144715701533139113431402
H Kruis 1354154215781561
Arjan Kuijten 1477159015741498146315141544157215161506 14931652171017231656
M Kusse 1614
Wim de Laat 138014571561 151915341553
J Lambertus166617101758174617301727172017311714170616761686174716931662170717301683162816521698175416361479
R Langeveld1657
Kees de Leeuw 12671217125813781371145114141429153615161528154814991490157015931581155715831568154615531574150615181503149515281529 15091709176217471700
J Lengkeek 163416551609
J Lesman13181295130212121178114311451203
Edwin Lessmann 18191881190518831921196118721802183318371815186218681898184217551807185618651913192618321824188019231871 18021772185019031803
A de Leu 164516161593160816031570159016361645170417081675175217661723169815981545
H Li 15051551160216441611
Bas Ligtenberg 143913771317138614201491153115201518 15441555159615851577158915271507159016581664 15641776183418011767
A v.d. Linden18911930191918391861182617561672164617601816
S v.d. Linden1870177417651747 1587160415961585166516561634162416131590
Willem van der Linden 1863180918121879 1887188018251917196419311924191419081898184818591901195919701883190319742003200219721910195019611893193919511939 19262046196319532027
W Luijken1453155516271542144314571476147314141383135812941421146614461395144315381485129113101255120512121151
F van Luijt 1681164115661581
A Lukács 1938184217521781178717371780
A Maakenschijn2111206920241981 2023206420962027207020741980199120352026198419962020204019541957
Matthijs Mahu 15151555
I Makić 1704179017841717
P Manders18591848187018781845184118021760175217151698
T Mangelaars 180618111799175417591787172717111717
Astrid Martens 140214461471 1530167316541695
Alain Mathieu 1182120212011217
J Mathijssen2139214621472175212320942095205220702061205021102113207920772088210820462053
Rinie Meertens 1248
B von Meijenfeldt 155216731865202521852305
Chiel von Meijenfeldt 168416081584162517171727167716561740171816081684
Matthijs van Merwijk 149315591621163816811694171118111794176317321829
T Mestani 19731973
H v.d. Meulen17831873181517241766
Edwin Mies 1122
A Mommers 1064115012971422141313091371144114321417143114291318128012981226
V van Mook 1425
F v.d. Muijsenberg1996
Haridoss Muthukumar 13441311
Sriman Muthukumar 13661411
R Mylvaganam 1290 1481
Marc Naalden 19781993
Mark Nabbe 14231383136014311499
E Neve1580
Hoang Nguyen 164517521855
Joris Nijenhuis 104511701392130313171359
Bibi Nooren 16491838196320432083
C van Noorloos 181018781974197919191945198719721929
Rens Oomen2094207920762136208121082171 204220432055 203920292014202620652097 205220722161211220362057
M Oomens 1702170220032100 21502206
B Ooms 13771372143816111736
Kees Ooms 186819481936192520122015202119641929194019251900192518731893191818501900192218981932186418651979201719801945
S van Oorschot 13991455148215801568
E van Opdorp 1125125013801351
F van Osch14611477156115571470150015051464152615891534147415071524153715471557157815821606
Fred Pardoel18321820 162116381603165417071636 173217551765
J Paulissen19131885
S v.d. Peijl16711712172816401567 169815161434152215551518149415121592
Sohan Phadke 15021668
R Pijl 171217661759172918071860180418051787185618511749180918161775178018451816
D Pillhock 19311980190919171957
J Plukkel 116311571188
J Polling190218941720
G Portengen 12391333142313051345
F v.d. Put 211121362171
Melle Reinsma 18361851
Guus Reisdorf 16381636
Leo Rietveld 19332000 196921212115
Charles de Rijk 197119061808
S de Rijk 1617
D Rijnders 16241559 13981396
Jari Rijnen 21462062
André van Rijsbergen 11231344140714011327
P Roeland 172117001632
Jan van Roestel 1790174217061734179017981727176818471764173917201720180718171863189018931890186318831867182418021793176117571843185518701810171517201821 17881940197619371845
E Roozeboom 15701621164816131629
Joost Rutten 1758171817621844186417361704166117001750176417941776174118081825178917671803176217241719177017601739 1711192819631921
P Rutten 175717941843182317391794
Rogier Ruys 1435
Rob de Ruyter 15111489 13481396141414451429138713811293133013591342133713461329128413101246124313481295 13781486146714891496
C Scherbeijn 11941444153515301554152215331658172317361744169617271790166915631552
J Schoenmakers131212571343136212731255124412341265121512621302129713421234123612721255123211661201114511871210101610961129
Leo Schuring 18931811 19081916
Maarten Seerden 19752071
B Seleski 1173
Peter Severeijnen20051929198820982032 181818501870 192019231879184917601741183719341952187618231862 1793 180218421800 17791889186418451799
A Shabanaj 1875
Mehmet Sikrak 15501588
Arno Slagboom 202720132000198219121814184919601940188318961887
S de Smet 16361620
D Smidt 1035114712061191 1282
Hana Smidt 14931693
Mart Smidt 924
F Smits 1732177519041956 203120272000 197320332029193318701921
Mark Smits 21192145
Gijs Soeteman 12631263
L Soeterboek166416381603 14211369143714601421
R Soeters 14011362
Michiel Stafleu 17171693167916651639 15961835183518911939
H Stijns16931689
Pepijn Stokkermans 164716471592
D Straathof19781984 192719551971193819011943197118941824 199420312005193519732016201219941926194119691960191719251892187418761844
Roy van Stralen 18001765
M Suijkerbuijk 18751919200020041965191318921826183419111959199919561927
J Sulman 1853173816921714167316231569
H Szöke 160615801502
A Theunissen 1260143414951510155715751611
Ties Tienhoven 11531205
Aron Tilborghs 13781345
Leon van Uffelen 16401639
Joop van Uijthoven 122312251144107710741078 1086 11731184110310241020
R Vanek 955963
H van Veen16991618153714351305133815301631156914811434146615461489
H van der Velde18441815172217051720171116641697169816161650164816061617165315841607165716101498149815291503147515301515145213831334135613541264
C Verduin 110611291128110111611162119913391316
R Verhagen 180617661846192619911996
M Verheijen 1418142913941370
A Verhoef 16711721
Frank Verkooijen 2111
Frank Vermetten 118911891220 12531490149614601459
H Verstappen 18351825183018611925
A Verstraaten 1676172616301587
C de Veth 174216681493163116841633 16091597
Raymond Vingerhoeds 1557 1467151315281481143714371501 166916551638
H Vinken 143315701679
Tim Visser 1689
Y Vissers 13871450152115231576169118011867190719101887
Chloe Vogelaar 13171356
Gert Vogelaar192218941844189419051915191018541888190418911858186418581894189818941941194018641814 184718871928184218591871179317471724 18821831
Hans Volder 13221542152315371539
S Vreugdenhil 607861892629663760705833907797515
B de Vries 16961616
J de Vries15781588150614671500
P Warmenhoven 14441442
A van Weelde181217881755184518441810176016711719173417371727167517661801179317141695173216271537 1604158615941550161916251609159515981653
H Westenberg 21602161
R Westendorp 1263125512531315 1383 15581559147314891560155815061510
Jasper Willeboordse 200019351786185919251823178818421807183418951840 18162026204119651986
J Winsemius 16401686
H Wirken15281537149714941445136713421363130012921349134713521335131713141328
M de Wit 159516611651167217501623 165616491526161017171729
Nico Zaal 15091490 1382148014501360139614241469 1219
G v.d. Zalm 1512
K Zegwaart 1668172616001673174617041803178116751748178617971754
E van Zon 211520782018
Centrumjaar198519861987198819891990199119921993199419951996199719981999200020012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026


Er bestaan twee methodes om de rating te berekenen TPR en Update. Deze methodes leiden vaak tot verschillende resultaten. Beide methodes hebben voordelen en nadelen. Kies de gunstigste zou ik dus zeggen.

De TPR wordt hier steeds over twee opeenvolgende seizoenen berekend. Daardoor onstaat een wat afgevlakter beeld vergeleken met de Update methode over een seizoen. De pieken en dalen zijn wat minder groot. Met Centrumjaar wordt bedoeld het kalenderjaar wat helemaal in twee opeenvolgende seizoenen valt plus het begin en het einde van die seizoenen. Centrumjaar 2005 betekent dus de periode september 2004 tot juni 2006.