kop19.jpg

De Baronie heeft op Zondag 6 februari een ronde in het Baronie Cup toernooi georganiseerd. Dit toernooi is speciaal voor de regionale jeugd die begint met schaken. Er deden 19 kinderen van onze club mee.

De uitslag van dit jeugdtoernooi staat hieronder.

De kinderen waren verdeeld in Stap1, Stap2 en Stap3 en hoger.

 
STAP-1                      
  Naam Vereniging Score BH SB R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 Brem van Schilt Caissa Rijen 7.0 30.0 30.0 1 1 1 1 1 1 1
2 Lars van Laerhoven Raadsheer 5.0 30.0 19.0 1 1 0 1 0 1 1
3 Cibo Backx Baronie 5.0 29.0 17.0 1 1 0 1 1 0 1
4 Gijs Soeterman Baronie 5.0 27.5 15.5 1 0 1 1 1 1 0
5 Niels Broodbakker Raadsheer 4.0 29.5 13.5 1 1 1 0 0 0 1
6 Adrian Kvaerner Baronie 4.0 29.0 13.0 0 1 0 1 1 1 0
7 Mohammed Makdah Baronie 4.0 25.5 8.5 0 1 1 0 1 0 1
8 Zein Makdah Baronie 4.0 20.5 8.5 0 1 1 0 0 1 1
9 Emir Beyaztas Rode Lopers 3.0 27.5 8.5 1 0 0 1 1 0 0
10 Gijs Vermeulen Baronie 3.0 27.0 9.0 1 0 1 0 0 1 0
11 Romain Altenburg Baronie 3.0 22.0 3.0 0 1 0 1 0 0 1
12 Julian de Koning Caissa Rijen 3.0 19.5 4.5 0 0 1 0 1 1 0
13 Taim Makdah Baronie 3.0 17.0 3.0 1 0 0 0 1 0 1
14 Sieme Klaassen Baronie 1.5 18.5 1.25 0 0 ½ 0 0 1 0
15 Jesse van de Leur Baronie 1.0 19.0 0.5 0 0 0 1 0 0 0
16 Anna van Doveren Baronie 0.5 20.5 0.75 0 0 ½ 0 0 0 0
                         
STAP-2                      
  Naam Vereniging Score BH SB R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 Matthijs Mahu Baronie 6.0 29.5 25.0 1 1 1 1 0 1 1
2 Ot Hagen Rode Lopers 5.5 26.5 18.5 1 1 1 0 1 1 ½
3 Jens Peuter Rode Lopers 5.0 28.5 21.0 0 + 1 1 1 0 1
4 Thijs van Cadsand Baronie 4.5 28.5 15.25 + 1 0 1 1 0 ½
5 Maarten Epker Raadsheer 4.5 24.0 12.75 1 0 0 1 ½ 1 1
6 Hugo Hartingsveld Rode Lopers 4.5 24.0 11.75 1 1 0 0 ½ 1 1
7 Armin Ehrismann Rode Lopers 4.0 26.0 12.0 0 1 0 1 1 1 0
8 Tim de Haas t Paardje 4.0 23.5 9.0 0 0 1 1 1 1 0
9 Niels Oostvogels Raadsheer 3.5 25.5 11.5 1 0 1 ½ 0 0 1
10 Huub van Horen Baronie 3.5 19.0 7.5 0 ½ 1 0 1 0 +
11 Obaida Khatteb Baronie 3.0 27.5 8.5 1 1 0 1 0 0 0
12 Layth Khattab Baronie 3.0 24.0 6.0 1 0 1 0 0 1 0
13 Thijm Schalij DSC Dongen 3.0 22.5 8.75 0 1 1 ½ 0 0 ½
14 Rutam Panse Baronie 3.0 17.5 4.0 0 0 0 + 1 1 0
15 Seraj Doudi DSC Dongen 2.5 23.5 7.5 1 0 0 0 0 + ½
16 Josiah Kibaya Baronie 2.0 21.0 3.0 0 0 + 0 0 0 1
17 Cléante Guilbot Baronie 1.5 21.5 3.0 0 ½ 0 0 + 0 0
                         
STAP-3+                      
  Naam Vereniging Score BH SB R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 Jesse Joosen t Paardje 6.0 22.5 17.5 1 1 1 1 0 1 1
2 Gyan Ansems Caissa Rijen 5.0 22.5 10.5 1 0 1 1 1 1 0
3 Cindy Struijs Raadsheer 5.0 20.5 14.0 ½ ½ 0 1 1 1 1
4 Matthijs Veen Caissa Rijen 2.5 29.5 5.0 ½ 1 0 0 1 0 0
5 Rowan Eijkhout t Paardje 2.0 24.5 1.0 0 0 1 0 0 0 1
6 Abdulrahman Doudi DSC Dongen 0.5 27.5 2.5 0 ½ 0 0 0 0 0