kop25.jpg

Beste schakers SV De Baronie,

 

U zag het waarschijnlijk bij de stijgende coronacijfers en de laatste persconferentie al een beetje aankomen, maar het bestuur van SV DE BARONIE heeft de beslissing moeten nemen om het schaken in Mariëndal tijdelijk (=voorlopig voor vier weken) stil te leggen voor de senioren.

Na de vier weken zijn er drie mogelijkheden:

- ongewijzigde situatie: de periode van niet schaken wordt verlengd;

- verbeterde situatie: we gaan weer verder met de"coronacompetitie`

- sterk verbeterde situatie: we pakken de reguliere competitie weer op

 

Voor alle duidelijkheid: het jeugdschaken gaat gewoon op de 'oude voet' verder en voor de senioren wordt de digitale competitie weer opgestart. Informatie hierover kunt u inwinnen bij Gerard Goverde (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)  en Jo Godderij (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

Het bestuur wenst u allen een goede gezondheid toe, let goed op u zelf en op uw naasten en hopelijk tot spoedig (fysiek) weerziens.

 

Met vriendelijke groeten,

 

Bouke Jansma

Secretaris SV de Baronie